نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ با کمترین میزان تأیید دفتر را ترک می کند newkerala.com # 11126

[ad_1]


واشنگتن ، 19 ژانویه: همزمان با روی کار آمدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در روز چهارشنبه ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ، پست خود را با کمترین میزان تایید از زمان اشغال کاخ سفید در سال 2017 ترک می کند. نظرسنجی فاش شد
نظرسنجی جدید گالوپ که روز دوشنبه منتشر شد نشان داد که 34 درصد آمریکایی ها شغل ترامپ به عنوان رئیس جمهور را تأیید می کنند که پایین ترین رتبه از زمان روی کار آمدن در 20 ژانویه 2017 است.

همچنین نظرسنجی گالوپ نشان داد که امتیاز 41 درصدی ترامپ در طول چهار سال ریاست جمهوری چهار امتیاز کمتر از سایر اسلاف خود بوده است.

ترامپ اولین رئیس جمهور آمریكا بود كه در هر زمان از دوره تصدی خود 50٪ رأی تایید كرد و همچنین از زمانی كه گالوپ در سال 1938 سنجش میزان تأیید ریاست جمهوری را آغاز كرد.

دوره ترامپ بعد از ظهر چهارشنبه بعد از روی کار آمدن بایدن به پایان می رسد.

در طول چند روز آخر قدرت او ، هنگامی که هزاران هوادار ترامپ در 6 ژانویه به ساختمان کاپیتول حمله کردند ، ایالات متحده شاهد یکی از بدترین آشوب ها در این کشور بود.

این حمله در جریان جلسه کنگره در مورد تصویب آرا elect انتخاباتی صورت گرفت ، بایدن به عنوان رئیس جمهور و کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شدند.

در اوایل روز مقابل پایتخت ، ترامپ خطاب به طرفداران خود خواستار میهن پرستان شد تا در برابر نتایج انتخابات سال 2020 موضع بگیرند.

در جریان شورش ها 5 نفر کشته شدند ، از جمله یک افسر پلیس.

دفتر تحقیقات فدرال در مورد برنامه های اعتراضات مسلحانه در تمام 50 پایتخت ایالت و همچنین روز افتتاح کنگره در واشنگتن هشدار داد

بیش از 25000 نفر از اعضای گارد ملی در واشنگتن مستقر هستند ، بیش از تعداد نیروهای مستقر در عراق و افغانستان در مجموع.

همچنین در تاریخ 13 ژانویه ، مجلس نمایندگان برای دومین بار با ترغیب به ترامپ ، وی را به تحریک قیام و تهدید دموکراسی متهم کرد.

طبق روند استیضاح ، سنا دادگاهی علیه ترامپ را به شیوه دادگاه و با سناتورهایی به عنوان اعضای منصفه برگزار می کند.

ترامپ پست خود را با کمترین رتبه تأیید ترک می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *