نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ استعفا را در نظر نمی گیرد ، علیرغم رأی مجلس به استیضاح newkerala.com # 7607

[ad_1]


واشنگتن ، 13 ژانویه (رویترز) – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده استعفای خود را در نظر نمی گیرد ، یک منبع روز دوشنبه گفت که این کار را انجام نمی دهد ، اگرچه انتظار می رود مجلس نمایندگان روز چهارشنبه به استیضاح رئیس جمهور رای دهد. به گفته CNN ، یک مشاور ارشد کاخ سفید گفت “استعفا به معنای اعتراف به شکست است. بنابراین ، نه” ، افزود که تفکر فعلی این است که سنای ایالات متحده وقت کافی برای محکوم کردن ترامپ ندارد. بنابراین رئیس جمهور می تواند بدون چنین تحقیری به پایان دوره خود برسد.

مشاور به CNN گفت: “ما دهه 20 را ادامه خواهیم داد و ادامه خواهیم داد.”

منبع گفت: “رئیس جمهور به اعداد نگاه نمی کند ، بلکه به اسامی نگاه می کند”.

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که انتظار می رود ترامپ روز 19 ژانویه به خانه تعطیلات خود در مارآ لاگو ، فلوریدا پرواز کند. این منبع معتقد است که “او [Trump] مدتی ساکت خواهد بود “و” نمایش “را با دولت جدید جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، تماشا خواهد کرد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز دوشنبه در نامه ای به نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت كه وی درخواست ارجاع به بیست و پنجمین متمم بركناری دونالد ترامپ رئیس جمهور را رد می كند.

در تاریخ 6 ژانویه ، گروهی از وفاداران دونالد ترامپ با یورش به ساختمان پایتخت ایالات متحده ، درگیری با پلیس ، خسارت به اموال ، اشغال مرحله افتتاح و اشغال نوار چرخش شدند.

این ناآرامی ها پس از آن رخ داد که ترامپ از هواداران خود خواست تا به آنچه که وی ادعا کرده بود انتخابات ریاست جمهوری به سرقت رفته است اعتراض کنند.

از آن زمان ، رئیس جمهور معزول حداقل تا زمان حضور در دفتر در تمام شبکه های اجتماعی بزرگ مسدود شده است.

ترامپ علیرغم رأی استیضاح کاخ ، در نظر ندارد استعفا دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *