نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ از روز افتتاحیه به باشگاه کوچک غایبان پیوست newkerala.com # 10333

[ad_1]


نیویورک ، 18 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، به باشگاه منتخبی از روسای جمهور آمریکا پیوست که جانشینان خود را برای تصدی پست معرفی خواهد کرد ، اما در این گروه ، او تنها تلاش خود را برای تحریک طوفان خشن خواهد داشت. پایتخت آمریکا و تنها رئیس جمهور آمریکا که تاکنون دو بار استیضاح شده است.

از اوایل سال 1801 ، جان آدامز سوار یک مربی صحنه شد و ساعاتی قبل از سوگند توماس جفرسون به عنوان سومین رئیس جمهور این کشور واشنگتن دی سی را ترک کرد. آدامز حضور ندارد.

در سال 1829 ، پس از مبارزه ای سخت علیه انتخابات با توهین های شخصی ، جان کوینسی آدامز سوگند وفاداری به اندرو جکسون را تحریم کرد.

هنگامی که همسر جکسون قبل از تصدی مسئولیت درگذشت ، رئیس جمهور آینده رقیب خود را مقصر اصلی استرس ناشی از تهمت دانست.

در سال 1869 ، جانسون از کشف ادیسه سی گرانت صرف نظر کرد و در کاخ سفید باقی ماند و در آخرین لحظه قانون را امضا کرد. گرانت ، به نوبه خود ، از سوار شدن به جانسون از کاخ سفید تا کاپیتول برای مراسم خودداری کرد.

ریچارد نیکسون قبل از سوگند خوردن توسط جرالد فورد با هلی کوپتر از چمن های کاخ سفید بلند شد. شرایط پیرامون این رویداد کاملاً بی صدا و فاقد شکوه و عظمت امضای روز افتتاحیه بود. نیکسون غرق در رسوایی واترگیت ، استعفا داد و فورد در کاخ سفید سوگند یاد کرد.

در بین مورخان ریاست جمهوری اتفاق نظر گسترده ای وجود دارد که رئیس جمهوری که در روز بازیگری ظاهر می شود در درجه اول مربوط به اپتیک است ، در قانون اساسی چیزی وجود ندارد که یک رئیس جمهور این جعبه را انتخاب کند.

عدم حضور ترامپ تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه وی از پذیرش نتایج انتخابات امتناع ورزید و از ارتش حامیان خود خواست “با جلوگیری از سرقت” با حمله به پایتخت و تلاش برای جلوگیری از انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن.

بایدن گفت که خوشحال است که ترامپ در حاشیه است.

وقتی کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده این سوالات را دریافت می کند ، معمولاً آنها را با لبخند یا خنده کنار می گذارد. هریس بیش از یک سال پیش در حالی که استیضاح دوم در هیچ کجای افق بود ، وارد توییت تلخ ترامپ شد: “آقای رئیس جمهور نگران نباشید. من شما را در محاکمه شما می بینم.”

معلوم شد که او تقریبا آنجا بوده است.

ترامپ از روز افتتاح به باشگاه کوچک غایبان می پیوندد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *