نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تحویل برای مدل چینی Y تسلا newkerala.com # 10521 آغاز می شود

[ad_1]


پکن ، 18 ژانویه: سازنده اتومبیل های برقی مستقر در ایالات متحده تسلا روز دوشنبه ارسال مدل Y ساخت شانگهای خود را به شانگهای آغاز کرد. در 7 ژانویه سال 2020 ، تسلا پروژه تولید خودرو مدل Y را در کارخانه شانگهای گیگافاگ ، اولین کارخانه خود در خارج از ایالات متحده ، آغاز کرد. فروش مدل چینی از اول ژانویه آغاز شد.

با شروع 339،900 یوان (حدود 52372 دلار) ، مدل Y از مدل 3 پیروی می کند تا به دومین اتومبیل ساخته شده توسط شرکت وسلا شانگهای Gigafactory برای فروش و تحویل در چین تبدیل شود. طبق اعلام این شرکت ، تحویل به شهرهای دیگر به زودی آغاز می شود.

تا به امروز ، تسلا بیش از 720 ایستگاه شارژ با بیش از 5700 کمپرسور در چین ساخته و افتتاح کرده است. شین هوا گزارش داد شانگهای 86 ایستگاه و بیش از 880 کمپرسور را در خود جای داده است.

این شرکت همچنین قصد دارد 42 میلیون یوان برای ساخت یک کارخانه کمپرسور در شانگهای با ظرفیت تولید سالانه 10،000 کمپرسور سرمایه گذاری کند. انتظار می رود این کار در سه ماهه اول سال 2021 آغاز شود.

تسلا گفت این شرکت برای تشویق ساخت خدمات اساسی و شبکه شارژ در آینده انرژی بیشتری در چین سرمایه گذاری خواهد کرد و مدل های خدماتی خود را برای مسافرت بهتر با وسایل نقلیه الکتریکی به مصرف کنندگان پیاده خواهد کرد

تسلا سدان های مدل 3 خود را در ژانویه 2020 از شانگهای به مردم تحویل داد. این مدل در اکتبر 2020 به مشتریان اروپایی تحویل داده شد.

تحویل خودروهای تسلا مدل Y چینی آغاز می شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *