نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 که با تغییر در قند خون در معرض خطر بیشتری از بیماری قلبی مواجه هستند newkerala.com # 21385

[ad_1]

یافته های این مطالعه در مجله Diabetes، Obesity and Metabolism منتشر شد. در این مطالعه بیش از 29000 بیمار مبتلا به دیابت نوع 2 طی یک دوره دو ساله مورد بررسی قرار گرفتند. بیمارانی که قبلاً به بیماری قلبی مبتلا شده اند از مطالعه مستثنی هستند.

انجمن دیابت آمریکا به بزرگسالان مبتلا به دیابت توصیه می کند که A1c ، سطح متوسط ​​قند خون طی دو تا سه ماه گذشته ، کمتر از 7 درصد برای کاهش عوارض دیابت ، مانند بیماری های قلبی ، حفظ کنند.

مطالعات ، از جمله این مطالعه ، نشان می دهد که نوسانات گسترده در سطح قند خون ممکن است پیش بینی کننده ای برای عوارض دیابتی نسبت به خواندن A1c در هر ویزیت پزشک باشد.

دکتر گانگ هو ، دانشیار ، دانشیار و مدیر آزمایشگاه اپیدمیولوژی گفت: “مکانیسم اساسی برای ارتباط بین تغییرات گسترده در سطح قند خون بین انتصابات پزشک و خطر بالای بیماری قلبی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 مشخص نیست.” بیماریهای مزمن در مرکز تحقیقات پزشکی پزشکی پنینگتون.

دکتر هو افزود: “قسمت هایی از قند خون بسیار پایین ممکن است حلقه اتصال باشد.”

مطالعات نشان می دهد که تغییرات گسترده در سطح قند خون با سلامتی ضعیف و حتی مرگ همراه است. یک مطالعه از هاپکینز در سال 2017 نشان داد که یک سوم افراد دیابتی که به دلیل یک قسمت شدید قند خون در بیمارستان بستری شده بودند ، در طی سه سال از حادثه فوت کردند.

دکتر هو گفت: “ما به بیماران و پزشکان توصیه می کنیم از روش های درمانی استفاده کنند که می تواند نوسانات زیادی را در سطح قند خون و دوره های مربوط به کاهش شدید قند خون کاهش دهد.”

وی گفت: “یافته های ما نشان می دهد که اندازه گیری نوسانات سطح هموگلوبین A1c در خون برای مدت زمانی – به عنوان مثال شش ماه تا یک سال – ممکن است به عنوان یک هدف اضافی برای قند خون باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *