نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

به روزرسانی Google Chrome به کاربران کمک می کند رمزهای عبور ضعیف را شناسایی و تغییر دهند newkerala.com # 11735

[ad_1]


واشنگتن ، 20 ژانویه: با نسخه Chrome 88 ، غول فناوری Google در حال افزایش بازی امنیتی با ویژگی های اضافی محافظت از رمز عبور است که در صورت عدم استفاده از بهترین روش های امنیتی ، کاربران را مطلع می کند. طبق گفته Mashable ، گوگل به طور مداوم مدیر رمز عبور داخلی خود را با ویژگی هایی بهبود می بخشد. شاید بزرگترین توانایی آن ، توانایی Chrome در تشخیص این باشد که آیا گذرواژه ای که استفاده می کنید بخشی از نقض داده های گذشته بوده است یا خیر.

همچنین با Chrome 88 به کاربران اجازه می دهد قدرت رمزهای عبور ذخیره شده را بررسی کنند. به خاطر سپردن رمزهای عبور برای کاربر اغلب آسان است ، که متأسفانه حدس زدن آنها نیز آسان است و اکنون Chrome می تواند نشان دهد که کدام یک از آنها می توانند به تعهدات امنیتی تبدیل شوند.

همانطور که توسط Mashable گزارش شده است ، این هشدارها خوب و خوب هستند ، اما اگر شخصی ده ها رمز عبور از این دست خطرناک یا ضعیف داشته باشد ، رفع این مشکلات می تواند یک کار اضطراب آور باشد که باعث می شود بیشتر کاربران از محافظت از حساب های خود منصرف شوند. مدیران گذرواژه اختصاصی معمولاً این روند را تسهیل می کنند و Chrome نیز از قبل این روند را دنبال می کند. اکنون یک کاربر google chrome 83 می تواند گذرواژه های خود را در یک مکان ویرایش کند بدون اینکه از صفحه تنظیمات به جلو و عقب برود.

Chrome 88 فعال و فعال است ، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا به کاربران برسد. به طور خاص ، اندروید ممکن است کمی دیر شود ، زیرا برخی از ویژگی های مدیریت رمز عبور دیرتر وارد می شوند ، نه زودتر.

به روزرسانی Chrome Google به کاربران کمک می کند گذرواژه های ضعیف را شناسایی و تغییر دهند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *