نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بهداشت واژن – چرا مهم است newkerala.com # 21852

[ad_1]

بهداشت واژن با شستشوی صمیمی

واژن دارای یک لایه محافظ مشخص است که دارای خواص اسیدی است که رشد باکتری های عامل عفونت را محدود می کند. pH طبیعی 3.5 تا 4.5 که ماهیت آن اسیدی ضعیف است ، توسط لاکتوباسیل ها حفظ می شود. لاکتوباسیل ها با حفظ شیر خورنده یا خورنده ، PH را در حد طبیعی نگه می دارند.

واژن به خودی خود قادر است محل را روغن کاری کرده و آن را مرطوب نگه دارد. اما در بعضی موارد ، واژن قادر به روان نگه داشتن ناحیه نیست و منجر به خشکی در ناحیه می شود. این شرایط با استفاده از محصولات مراقبت از بدن صمیمی درمان می شود. مشخص شده است که شستشوهای صمیمی در آبرسانی به مناطق صمیمی بسیار م effectiveثر هستند.

بهداشت نادرست می تواند باعث

اگرچه واژن از خود محافظت می کند ، اما باید ولو تمیز شود. این روزها ، که دلیل اصلی آن تغییر سبک زندگی است ، و صمیمی بودن به عنوان بهترین راه حل برای این امر ، عفونت وولا معمول شده است. عفونت ولور به عنوان “ولووواژینیت” شناخته می شود ، که توسط انواع باکتری ها ، مخمرها یا انگلی ایجاد می شود. حملات باکتریها ، مخمرها یا انگلها نه تنها روی ولو بلکه تا حدودی روی واژن نیز تأثیر می گذارد.

1. واژینوز باکتریایی – این امر در اثر حمله باکتریایی در ولو ایجاد می شود که در سنین 15-45 سالگی معمول است. با این کار ماده ای خاکستری و آبکی با بوی ماهی آزاد می شود. این معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که سطح لاکتوباسیل کاهش یابد و باعث رشد باکتری شود. در حالی که شرکای زیادی دارند ، می توانند از طریق آمیزشی منتقل شوند. شستشوی صمیمی می تواند در چنین مواردی بسیار مثر باشد.

2. کاندیدیاز ولووواژینال – این امر در اثر رشد مخمر در منطقه صمیمی ایجاد می شود. آنها از راه جنسی منتقل نمی شوند. 75 درصد زنان در طول زندگی خود یک بار از کاندیدیازیس ولوواژینال رنج می برند. تکرار طبیعی نیست. رشد بیش از حد کاندیدیازیس ولوواژینال می تواند باعث ترشحات کشک مانند با احساس سوزش در واژن و ولو شود. استفاده از شستشوی صمیمی برای چنین بانوانی که از این نوع بیماری رنج می برند ، یک مزیت اثبات شده است.

3- تریکوموناس – تریکوموناس عفونت ناشی از انگلی است. این بیماری عمدتا هنگامی منتقل می شود که تک یاخته های تک سلولی در حین رابطه جنسی به سمت بالا حرکت کنند. تریکومونا در زنان می تواند باعث خارش دستگاه تناسلی ، سوزش و ادرار دردناک شود. شستشوی صمیمانه پوست را مرطوب نگه می دارد و از رشد تریکوموناس جلوگیری می کند.

لباسشویی صمیمی چگونه کار می کند؟

یکی از بهترین شستشوهای صمیمی مانند شستشوی صمیمی Namyaa Hygiene همراه با خوبی “haldi” و “chandan” است که به روشن و روشن شدن لکه های صمیمی تاریک کمک می کند. حاوی پارابن ، صابون اضافی و SLES نیست. این شستشوی صمیمی به کاهش احساس سوزش و خارش کمک می کند و بوهای ناخواسته را از بین می برد. بهداشت صحیح شستشوی Namyaa فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر ، فلزات سنگین ، هیدروکینون ، سموم دفع آفات ، کودها و مواد افزودنی مصنوعی یا سایر مواد است. این شستشوی صمیمی با استفاده از تکنیک ها و روش های سنتی آیورودا باستان با خوبی عصاره های اثبات شده آیورودا مانند Haldi ، Chandan ، آب برگ برگ آلوئه باربادنسیس و دیگران فرموله شده است. این مواد موجود در شستشوی صمیمی ، به حفظ تعادل pH طبیعی کمک می کنند ، بنابراین خارش ، تحریک و سایر عفونت ها را کاهش می دهند. چاندان و چوب صندل با فواید ضدعفونی کننده به آلوده سازی آلودگی های پوست کمک می کنند. همچنین شستشوی صحیح Namyaa Hygiene به داشتن پوستی نرم و درخشان کمک می کند زیرا به افزودن سلامت و بافت به پوست کمک می کند.

این شستشوی صمیمی به از بین بردن بوی مطلوب و ایجاد حس تازه ای که اثری ماندگار دارد کمک می کند. شستشوی بهداشت صحیح Namyaa Hygiene هیچ عارضه ای ندارد ، زیرا 100٪ آیورودا است که با تسکین دهنده ها و نرم کننده ها غنی شده است. پوست ناحیه صمیمی را سفت کرده و پوست را نرم ، لطیف و صاف نگه می دارد. شستشوی بهداشتی صمیمی Namyaa با چند و Haldi فرموله شده است ، و نیازهای خاص منطقه صمیمی را در ذهن نگه می دارد تا شما را به صورت شبانه روزی خوشبو و خوشبو نگه دارد.

نحوه استفاده از محصولات بهداشت صمیمی –

* چند قطره از مواد شوینده بهداشت صمیمی را روی کف خود بریزید.

* از مایع روی قسمت صمیمی استفاده کنید و آن را به آرامی بمالید تا چند دقیقه کف تشکیل شود.

* آن را کاملاً با آب بشویید.

* برای حداکثر مزایا به طور مرتب از “شستشوی بهداشتی بهداشتی Namyaa With Haldi AndChandan” استفاده کنید.

این داستان توسط Mediawire تهیه شده است. ANI به هیچ وجه مسئول محتوای این مقاله نخواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *