نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بن افلک به یاد می آورد که افراد با زن دوستانه سابق جنیفر لوپز بدخواهانه هستند newkerala.com # 9014

[ad_1]


لس آنجلس ، 15 ژانویه: بازیگر بن افلک یادآوری کرد که افراد منفی نسبت به جنیفر لوپز بازیگر و خواننده در طول رابطه 2004 چگونه بودند افلک در آن زمان گفت: “مردم خیلی با او بدجنس بودند؟ در پادکست گزارش مردم.com.

“مثل الان است ، او یک شیر است و به خاطر کاری که انجام داده احترام دارد ، از کجا آمده است ، آنچه را که به دست آورده است ؟؟ آنطور که باید باشد! (دادگستری سونیا) Sotomayor در دیوان عالی کشور ، برای ایجاد حرفه ای جنیفر لوپز و آنچه که امروز 50 ساله است ، “.

این دو نفر در موزیک ویدیو لوپز در سال 2002 برای جنی از بلوک حضور داشتند. آنها در همان سال نامزد کردند. آنها رسماً تا ژانویه 2004 از هم جدا شدند.

“می دانید ، همیشه داستانی از ماه وجود دارد ، و من ، با جنیفر لوپز ، که در آن قدمت داشتم ، آن داستان ممتاز بود در زمانی که این تجارت رشد چشمگیری داشت. و با این حال ، تا امروز (برخی) ادامه خواهند یافت ،” من شما را آنجا در پاپاراتزی ها می بینم و تصاویر! “مثل این است ،” بله ، من خانه خود را ترک کردم و سطل آشغال را بیرون آوردم. آیا مثل تلاش نیست؟ ” و هنوز هم مانند “شما قدم زدید!” گویی اگر از خانه خود خارج می شوید ، این کار را فقط به این امید انجام می دهید که بتوانید اینقدر خوش شانس باشید که ششمین مورد روزنامه دیلی میل باشید. پوچ است! گفت افلک.

این زوج سابق همچنین در فیلم های “دختر جرسی” و “جیلی” بازی کردند.

بن افلک به یاد می آورد که مردم نسبت به دوست دختر سابق جنیفر لوپز “شر” بودند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *