نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بلا تورن از ارتش چکش در برابر ادعای آدم خواری دفاع می کند newkerala.com # 9833

[ad_1]


واشنگتن ، 16 ژانویه: بلا تورن ، بازیگر هالیوود ، علناً چند روز پس از ارسال پیام های گرافیکی به کاربران ناشناس ، به صورت آنلاین از هم بازیگر خود ، آرمی همر ، دفاع می کند. به گزارش E! خبر ، این بازیگر 23 ساله در میان رسوایی در شبکه های اجتماعی به اینستاگرام خود روی آورد و از آرمی چکش دفاع کرد. ارتش به ارسال پیام های تأیید نشده با جزئیات آدم خواری و فعالیت های جنسی متهم شده است ، از جمله پیام ادعایی که حاوی “من نیاز به نوشیدن خون شما دارم”.

بلا به همراه یک پست خبری نوشت. “صادقانه بگویم ، من باور نمی كنم … مردم دیوانه هستند كه این چیز را جعل می كنند – این مرد فقیر و فرزندانش او و خانواده اش را تنها می گذارند. به هیچ وجه او نمی تواند دیوانه باشد.”

وی سپس افزود: “علاوه بر این ، یک میلیون عکس صفحه جعلی وجود دارد.”

از طرف خود ، هامر پس از مشخص شدن اینکه دیگر در فیلم آینده “تفنگ عروسی” با جنیفر لوپز بازی نمی کند ، این ادعاها را رد کرد.

در بیانیه ای برای E! وی به این خبر گفت: “من به این گاوها پاسخ نمی دهم – ادعا نمی كنم ، اما با توجه به حملات شرورانه و جعلی آنلاین علیه من ، نمی توانم با وجدان كافی فرزندانم را به مدت چهار ماه برای ساخت فیلم در جمهوری دومنیكن رها كنم.”

وی افزود: Lionsgate از من در این امر حمایت می کند و من به خاطر آن از آنها سپاسگزارم.

خوب! خبر تأیید صحت این ادعاهای محرمانه ، کاربر شبکه اجتماعیhouseofeffie ، که پیام های گرافیکی را منتشر کرده و ادعا می کند توسط Hammer ارسال شده اند ، انجام نداده است. به نظر می رسد که دارنده حساب در ابتدا گفته است که آنها اصل نبوده اند ، اما بعداً به نظر می رسد که پست انکار اعتبار DM جعلی بوده و ادعا می کند که “طرفداران دیوانه چکش تا آنجا پیش رفته اند که DM را از من جعل می کنند.”

بلا تورن از ارتش چکش در برابر اتهامات آدم خواری دفاع می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *