نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بعد از یک نبرد حماسی ، وقت آن است که دوباره برای تیم هند عضو شوید newkerala.com # 7509

[ad_1]


بریزبن ، 13 ژانویه: تیم هند روز چهارشنبه پس از نمایش “حماسه” در سیدنی برای تساوی سومین آزمایش مقابل استرالیا ، آماده سازی را برای بازی چهارم و نهایی جام فعلی Border-Gavaskar ، که قرار است جمعه در گابا دستگیره رسمی توییتر BCCI مجموعه ای از عکس ها را منتشر کرد که در آن مربی بولینگ بهارات آرون دیده می شود که برنامه هایی را برای بازی با بولینگ سریع Jasper Bumra و Shardul Thakur به اشتراک می گذارد. در عکس دیگری ، راوی شستری ، سرمربی تیم ، در حال صحبت با بازیکنان دیده شد.

“بعد از یک نبرد حماسی در سیدنی ، وقت آن رسیده است که دوباره جمع شویم. ما آماده شدن برای آخرین آزمون در گابا هستیم!” توییت های BCCI به همراه عکس.

آزمون سوم پس از ضربات چشمگیر محافظ عقب Rishab Pant ، Chesteswar Pujara ، Hanuma Vihari و Ricichandran Ashwin روز دوشنبه با نتیجه مساوی به پایان رسید. هند با پیگیری یک هدف ماموت 407 ، در روز پنجم به 334/5 رسید در حالی که قبل از اینکه دو تیم تصمیم بگیرند که با یکدیگر دست بدهند ، با 131 بازیکن بیش از حد مواجه شدند و این نشان دهنده پایان مسابقه بود.

اشوین از 128 زایمان که 39 بار با آن روبرو شد ، 39 شکست ناپذیر به ثمر رساند و به همراه ویهاری مصدوم – که به دلیل همسترینگ به سختی می توانست حرکت کند – او با یک همکاری 62 برابری شکست ناپذیر ، بیش از 40 گل را زد و اطمینان حاصل کرد که میزبان این کار را نمی کند. t در این سری 2-1 پیش افتاد.

پیش از این ، پوجارا ، 77 ساله و پانت ، 97 ساله ، برای ویکت سوم مشارکت 148 ساله ای داشتند که نه تنها هند را در موقعیتی برای آزمایش قرار می داد ، بلکه امید تیمی به پیروزی در این دیدار را نیز داشت.

با این حال ، با ورود به آخرین آزمون ، بازدیدکنندگان نگرانی های زیادی در مورد آسیب دیدگی دارند.

آنها نگران بومرا هستند که عضله شکمش پاره شده است و در صورت عدم توانایی برای بازی ، هند مجبور خواهد شد با سرعت بی تجربه حمله کند.

Ravindra Jadea جهانی قبلاً با شکستن انگشت شست از آزمون در بریزبن خارج شده است ، در حالی که اشوین (پشت) و ویهاری (تاندون ملتهب) نیز جای سوال دارند که برای حل این مجموعه مشکلاتی را برای تیم هندی ایجاد می کند.

این مجموعه در حال حاضر 1-1 است و استرالیا در اولین آزمایش در آدلاید پیروز شد ، در حالی که هند با موفقیت در ملبورن برگشت و در آزمون روز بوکس هشت جعبه پیروز شد.

آزمون 4: بعد از یک نبرد حماسی ، وقت آن است که دوباره برای تیم هند جمع شویم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *