نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بزرگترین سایت آزمایش Covid-19 در ایالات متحده ، استادیوم داجر ، به سایت واکسیناسیون تبدیل خواهد شد newkerala.com # 6580

[ad_1]


لس آنجلس ، کالیفرنیا ، 11 ژانویه (رویترز) – استادیوم داجر ، بزرگترین میدان آزمایش در ایالات متحده ، تا پایان هفته به سایت واکسیناسیون علیه COVID-19 تبدیل خواهد شد. سی ان ان به نقل از بیانیه اریک گارستی ، شهردار لس آنجلس گزارش داد ، ورزشگاه داجر تا پایان هفته به یک سایت واکسیناسیون علیه COVID-19 تبدیل خواهد شد و پس از امروز دیگر آزمایشاتی را ارائه نخواهد داد.

طبق این بیانیه ، به محض بهره برداری کامل از سایت ، می توان روزانه 12000 نفر را واکسینه کرد.

انتقال به یک سایت واکسیناسیون ظرفیت آزمایش در شهرستان را کاهش می دهد ، اما تعداد واکسن های موجود برای ساکنان را سه برابر می کند. در این بیانیه آمده است که برنامه هایی برای افزایش آزمایش در سایر نقاط شهرستان در حال برنامه ریزی است.

وی گفت: “واکسن ها مطمئن ترین راه برای از بین بردن این ویروس و ترسیم مسیر بهبود است ، بنابراین شهر ، شهرستان و کل تیم ما بهترین منابع خود را برای واکسیناسیون آنجلنوس در سریعترین زمان ، ایمن و م asثرترین حالت ممکن قرار می دهند.” “گارستی گفت.

“در این زمان تاریکی ، هنگامی که موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ به سرعت در حال افزایش است ، این مرحله جسورانه در ارائه آزمایشات Covid-19 و واکسن در قلب لس آنجلس نشان دهنده ماهیت دوگانه آن لحظه است – تاریک است ، اما در عین حال دلگرم کننده ، “گفت هیلدا سولیس ، رئیس هیئت نظارت بر شهرستان LA.

وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا روز یکشنبه اعلام کرد که هر یک از گروه های دارای اولویت بالاتر که به عنوان فاز 1A شناخته می شوند ، از جمله کارکنان بهداشت ، ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان و کسانی که در خوابگاه هایی مانند پناهگاه ها زندگی می کنند ، واکسیناسیون می شوند. CNN

داده های بخش بهداشت نشان می دهد که حدود 33٪ از دوزهای دریافت شده در سراسر کشور انجام شده است.

بزرگترین سایت آزمایش Covid-19 در ایالات متحده ، استادیوم داجر ، به یک سایت واکسیناسیون تبدیل خواهد شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *