نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برای همه کسانی که بعد از آدلاید به ما شک کردند ، بایستید و توجه کنید: Kohli newkerala.com # 11239

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: دقایقی پس از برنده شدن یک سری سریال های هند از استرالیا ، ناو دائم ویرات کولی روز سه شنبه گفت که هرکسی به تیم هند شک کند باید بایستد و متوجه ترکیب شود. “چه سود !!! یسسس. برای همه کسانی که بعد از آدلاید به ما شک کردند ، بایستید و توجه کنید. عملکرد نمونه ، اما شن و ماسه و عزم راسخ ما برای همه قابل توجه بود. آفرین برای همه بچه ها و مدیریت. از این تاریخ لذت ببرید کوهلی توئیت کرد ، یک پسر بزرگ ، به سلامتی.

کولی نیز پس از اولین آزمایش به خانه برگشته بود ، زیرا او و همسرش آنوشکا شارما در انتظار اولین فرزندشان بودند. کوهلی اعلام کرد که آنها در همان روزی که تیم هند از روی پوست آنها بازی کرد تا سومین آزمایش را در زمین کریکت در سیدنی انجام دهند ، صاحب یک دختر شدند.

در اولین آزمایش برابر استرالیا ، هند با 36 متحد شد و بسیاری از کارشناسان گفتند که تیم مهمان 4-0 روبرو خواهد شد. . این تیم همچنین قرعه کشی خاصی در سیدنی انجام داد و در هر مرحله این تیم بر مشکلات غلبه کرد.

در روز سه شنبه ، سرانجام قلعه استرالیا – گبا – شکسته شد. 32 سال و دو ماه طول کشید ، اما این تصور غیرقابل تصور بود که تیم جوان ویران شده هند مقابل استرالیا سه ویکت را در برابر آزمون در آخرین تست این سری شکست داد.

آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد. آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

“اعصاب فولاد” ریشاب بخاطر همه اشتباهاتی که او در این مجموعه با دستکش در دست داشت ، بخشیده خواهد شد ، زیرا هر 89 رانشی که در آخرین ساعت روز سه شنبه به ثمر رساند ، ارزش طلا را داشت. تنها عدالت شاعرانه این است که او برای بردن یک فیلم هیجان انگیز هندی به حد مجاز رسیده است.

اگر به بازی روز گذشته برگردیم که 69 برد در آخرین ساعت طول می کشد ، ممکن است هر تیم دیگری به فکر این باشد که ابتدا تساوی ارائه دهد. اما نه این تیم هندی ، که مملو از جوانان است که معتقدند تا زمانی که بانوی چاق آواز بخواند ، از یکدیگر حمایت می کنند. تیم پین کاپیتان استرالیا با شلوار گهواره ای Rishabh Pant چاره ای نداشت جز اینکه زمین را با مردان در مرز باز نگه دارد. دروازه بان واقعاً ریسک می کرد ، اما شانسش لبخند روشن و آفتابی داشت و یونجه درست کرد.

و هنگامی که واشنگتن سوندار از 93 توپ پات کامینز را به شش و چهار ضربه از دو توپ آخر رساند ، از هفت توپ آخر 39 مورد نیاز داشت. از آن به بعد ، این یک بازی بود که به طور خاص برای ستاره شلوار T20 ساخته شده است. او در مسافت بعدی با ناتان لیون برای محدودیت های دو برابر پیش رفت و از آنجا مسئله فقط این بود که به حرام-کیری درگیر نشوید.

برای همه کسانی که بعد از آدلاید به ما شک کردند ، بایستید و توجه کنید: اتومبیل ها

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *