نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برای الهام بخشیدن از گلن مک گرات ، با تقلید از جای بخیه زدن او ، به دنبال او باشید: Bhuvneshwar Kumar newkerala.com # 21848

[ad_1]

بوونشوار ، که 114 تست ODI و 21 تست برای هند انجام داده است ، گفت که خط و طول مک گراث او را تحت تأثیر قرار داد در حالی که او بولینگ سریع را یاد می گرفت. Pacer در هند مجذوب توانایی McGrath در قطع توپ از دروازه بود.

“من فهمیدم که با توجه به هیکل ضعیفم ، قادر به تقلید از شائیب اختر با حجم بالاتر نخواهم بود. در عوض ، برای الهام بخشیدن به گلن مک گراث متوسل شدم. قدرت و خط و طول او واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد. تا به امروز ، سعی می کنم یادگیری و تقلید از موقعیت بخیه زدن او و چگونگی ایجاد توپ برای قطع دروازه ، “گفت: بوونشوار در کلاس آنلاین اختصاصی خود با FrontRow.

باونوشوار ، دو بار بازیکن ویکت در لیگ برتر هند (IPL) ، پس از اولین بازی چشمگیر T20 برابر پاکستان ، به شهرت رسید و در یک تورنمنت سه بازی مقابل سریلانکا و وست هند واقع شد.

پیکان راست دست از Meerut همچنین تخصص ، نکات و دستورالعمل های خود را به شما یاد می دهد که به مبتدیانی که می خواهند بولینگ را سریع یاد بگیرند و همچنین کریکت بازیکنان جوانی که می خواهند بازی خود را بهبود بخشند کمک خواهد کرد.

بوونشوار گفت: “بولینگ سریع مطمئناً به دلیل فداکاری هایی که برای بدن شما انجام می دهد دشوار است. با این حال ، اگر فداکار و فداکار باشید و به جنبه های فنی خاصی توجه کنید ، می توانید یاد بگیرید و پیشرفت کنید.”

بووی در مورد لحظه ای که او را وادار به انجام این بازی کرد ، به خاطر عشقش شهرت دارد ، به یاد می آورد: “اولین خاطره من از کریکت تماشای مسابقه هند در سال 1999 مقابل نیوزیلند بود. یادم می آید که در خانه با خواهرم مسابقه را تماشا می کردیم و وقتی باختیم بسیار گریه می کردیم. آن لحظه را هرگز فراموش نخواهم کرد ، زیرا در آن زمان فهمیدم که چقدر به این بازی علاقه دارم. “

مانند اکثر مردم این کشور ، بووی شروع به بازی کریکت درخشان می کند ، جایی که توانایی واقعی خود را برای بولینگ سرعت درک نمی کند. وی با یادآوری حادثه ای که وی را در مسیر درست قرار داد ، بر اهمیت یک مربی خوب تأکید کرد.

“در زخم کریکت هر کس خود را جهانی می داند. وقتی برای اولین بار با خواهرم به آکادمی رفتم و مربی از من پرسید که چه کاری انجام داده ام ، همه چیز را گفتم. او چیزی را در من دید که باعث شد او به من توپ بدهد و از آن زمان هرگز به عقب نگاه نکردم “، گام هند گفت.

Bhuvi در مورد دوره ای که پیسر برای اولین بار تجربه و دانش خود را به اشتراک گذاشت گفت: برای بهبود بازی خود و دریافت بینش از ذهن کریکت حرفه ای. “

وی افزود: “با این وجود ، من كاملاً به كریكتورهای تازه كاری توصیه می كنم كه تمرین خود را ادامه دهند. مربیان می توانند آموزه های خود را با شما در میان بگذارند ، اما هیچ مشكلی برای كار سخت شما وجود ندارد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *