نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برای ادامه واکسن Pfizer علیرغم مرگ گزارش شده newkerala.com # 11108

[ad_1]


کانبرا ، 19 ژانویه: مشاور عالی دولت استرالیا می گوید این کشور با وجود مرگ 29 بیمار بزرگسال نروژی که پس از تلقیح جان خود را از دست داده اند ، احتمالاً با واکسن Pfizer ادامه خواهد داد. خبرگزاری شین هوا گزارش داد ، آلن چنگ ، ​​رئیس گروه مشاوره ایمن سازی فنی استرالیا (ATAGI) ، اظهار داشت كه مقامات انتظار دارند تقریباً از هر 100000 استرالیایی یكی نسبت به واكسن ها واکنش آلرژیك نشان دهند ، اما این افراد از آسیب پذیرترین افراد محافظت می كنند.

وی روز دوشنبه به Nine Entertainment گفت: “این بدان معناست که ما باید خود را برای آن آماده کنیم.”

“افرادی وجود خواهند داشت که حتی اگر واکسینه شده اند نیز آلوده می شوند ، اما ایده این است که این خطر (ویروس کرونا) را کاهش می دهد. ممکن است به طور کامل آن را از بین نبرد ، اما باعث کاهش آن می شود.”

ATAGI قبل از شروع برنامه تلقیح استرالیا در ماه فوریه ، Greg Hunt وزیر بهداشت را در اولویت بندی ، ایمنی ، توزیع و نظارت بر واکسن Covid-19 توصیه می کند.

چنگ گفت که برنامه Pfizer برای واکسیناسیون بزرگسالان با واکسن احتمالاً ادامه خواهد یافت ، اگرچه 30 بزرگسال در نروژ پس از دریافت آن در حال مرگ هستند.

چنگ در مصاحبه ای جداگانه با News Corp Australia ، دستیابی به مصونیت گله را “هدفی بلند مدت” توصیف کرد که می تواند شامل چندین بار ایمن سازی استرالیایی ها باشد.

وی گفت: “ما برای شروع کار با محافظت شروع خواهیم کرد ؛ ما می خواهیم جلوی بیمار شدن و مرگ مردم را بگیریم.”

“این بدان معنی است که ما ابتدا واکسن را به افرادی که بیشتر در معرض خطر بیماری و مرگ هستند قرار می دهیم.”

با وجود مرگ گزارش شده ، واکسن Pfizer را ادامه دهید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *