نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برای ادامه واکسن Pfizer علیرغم مرگ گزارش شده newkerala.com # 11108کانبرا ، 19 ژانویه: مشاور عالی دولت استرالیا می گوید این کشور با وجود مرگ 29 بیمار بزرگسال نروژی که پس از تلقیح جان خود را از دست داده اند ، احتمالاً با واکسن Pfizer ادامه خواهد داد. خبرگزاری شین هوا گزارش داد ، آلن چنگ ، ​​رئیس گروه مشاوره ایمن سازی فنی استرالیا (ATAGI) ، اظهار داشت كه مقامات انتظار دارند تقریباً از هر 100000 استرالیایی یكی نسبت به واكسن ها واکنش آلرژیك نشان دهند ، اما این افراد از آسیب پذیرترین افراد محافظت می كنند.

وی روز دوشنبه به Nine Entertainment گفت: “این بدان معناست که ما باید خود را برای آن آماده کنیم.”

“افرادی وجود خواهند داشت که حتی اگر واکسینه شده اند نیز آلوده می شوند ، اما ایده این است که این خطر (ویروس کرونا) را کاهش می دهد. ممکن است به طور کامل آن را از بین نبرد ، اما باعث کاهش آن می شود.”

ATAGI قبل از شروع برنامه تلقیح استرالیا در ماه فوریه ، Greg Hunt وزیر بهداشت را در اولویت بندی ، ایمنی ، توزیع و نظارت بر واکسن Covid-19 توصیه می کند.

چنگ گفت که برنامه Pfizer برای واکسیناسیون بزرگسالان با واکسن احتمالاً ادامه خواهد یافت ، اگرچه 30 بزرگسال در نروژ پس از دریافت آن در حال مرگ هستند.

چنگ در مصاحبه ای جداگانه با News Corp Australia ، دستیابی به مصونیت گله را “هدفی بلند مدت” توصیف کرد که می تواند شامل چندین بار ایمن سازی استرالیایی ها باشد.

وی گفت: “ما برای شروع کار با محافظت شروع خواهیم کرد ؛ ما می خواهیم جلوی بیمار شدن و مرگ مردم را بگیریم.”

“این بدان معنی است که ما ابتدا واکسن را به افرادی که بیشتر در معرض خطر بیماری و مرگ هستند قرار می دهیم.”

با وجود مرگ گزارش شده ، واکسن Pfizer را ادامه دهید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *