نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برای آنتونیو باندراس ، پیروزی بر کوید هدیه تولد وی بود newkerala.com # 19119

[ad_1]


لس آنجلس ، 1 فوریه: آنتونیو باندراس از هالیوود گفت که بزرگترین هدیه ای که برای 60 سالگی تولد دریافت کرده پیروزی بر ویروس کرونا است. Femalefirst.co.uk گزارش داد ، دوست Banderas ، نیکول کیمپل گفت که آنها روز ویژه او را جشن گرفتند ، و انجام یک کار فاخر احساس خوبی نداشت.

کیمپل گفت ، “ما جشن گرفتیم زیرا هر سال زندگی چیزی برای جشن گرفتن است. اما در واقع سال مهمانی ها نبود. بزرگترین هدیه بهبودی سریع او بود.”

دوست دخترش گفت که به لطف سن و سال او از ترس اینکه باندرااس چگونه می تواند با کوید مریض شود می ترسد و متعجب است که چرا حتی اگر در ارتباط نزدیک با این بازیگر بود موفق شد از خود در برابر ویروس محافظت کند.

وی گفت: “ما از همان سو anyone ظن هایی که هر کسی به ویروس مبتلا شده رنج می بردیم.”

کیمپل اضافه کرد: “در ابتدا شما ترسیدید زیرا نمی دانستید چقدر تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. در مورد آنتونیو ، علائم اصلی وی درد عضلانی شدید و خستگی بود و او خسته شد.”

وی باندراس را “مردی بسیار قوی” خواند و گفت “او از نظر جسمی بسیار عالی است.”

کیمپل افزود: “رمزگشایی از ویروس دشوار است – شما نمی دانید چرا بعضی به این ویروس مبتلا می شوند و نه دیگران. ما از نزدیک با هم تماس داشتیم زیرا من از آن مراقبت کردم ، اما من موفق به ابتلا به آن نشدم.”

کیمپل که به دور از خانواده در اسپانیا می ماند ، گفت کنار بودن با این بازیگر مهم است.

وی گفت: “دلم برای خانواده ام تنگ شده است زیرا وقت زیادی را با آنها نمی گذرانم ، اما مکان من در کنار آنتونیو است و این باعث جبران آن می شود. خانه جایی است که عشق من است ، چیزی است که بیشتر از همه من را تعیین می کند ، بنابراین خانه من اینجا در مالاگا است. “

کیمپل گفت که او عاشق ستاره سینما بندرا نیست.

“من عاشق خوزه آنتونیو دومینگز هستم ، که نام واقعی آنتونیو است. این مردی است که پشت بازیگری که عاشقش شده ام ، که هنوز هم عاشق او هستم و او را می شناسم ، هر روز که بیدار می شوم ، او به مجله HELLO! گفت:

برای آنتونیو باندراس ، ضرب و شتم کوید هدیه تولد او بود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *