نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برادر اسماعیل می گوید newkerala.com # 11289

[ad_1]


حیدرآباد ، 19 ژانویه: محمد اسماعیل ، برادر ورزشکار هندی ، محمد سراج ، روز سه شنبه گفت اعتبار عملکرد سراج را باید به ویرات کولی و امتیاز لیگ برتر هند (IPL) Royal Challengers Bangalore (RCB) اختصاص دهد. در روز سه شنبه ، سرانجام قلعه استرالیا – گبا – شکسته شد. 32 سال و دو ماه طول کشید ، اما تصور غیرقابل تصور این بود که تیم جوان هند ، که از آسیب دیدگی ویران شده بود ، در تست نهایی با سه ویکت استرالیا را شکست داد تا سری 2-1 را پشت سر بگذارد.

کار سخت سراج در حالی که همچنان به ثبت اولین صادرات پنج بار خود ادامه داد ، در چهارمین روز از آزمایش چهارم که علیه استرالیا در اینجا در گبا برگزار شد ، نتیجه داد. پیسی سرخپوست در این تور در استرالیا سه مسابقه آزمایشی انجام داد و 13 ضربه تساوی را برگرداند.

“من احساس بزرگی می کنم ، این یک موفقیت بزرگ برای سراج و برای ما بود ، او باعث افتخار همه خانواده و هند شد. قطعاً از دست دادن پدر من بزرگترین ضرر است ، هیچ کس نمی تواند جای این ضرر را بگیرد ، مادرم نقش اساسی در غلبه بر این ضرر داشت. اسماعیل به ANI گفت: “او روزانه دو یا سه ساعت با سراج صحبت می کرد ، وی به وی انگیزه می داد. فقط با او بود که سراج توانست از پس همه مشکلات برآید.”

“گرفتن 5 ویکت عملکرد فوق العاده ای بود ، او یک بازی برنده انجام داد. شکست استرالیا در استرالیا بدون نام های بزرگی مانند ویرات کولی ، جاسپر بومرا یک موفقیت بزرگ است. او روی تناسب اندام و بولینگ بسیار سخت کار می کند. وی افزود: “او در IPL عملکرد خوبی ندارد ، RCB از او حمایت کرده و حتی او را بازداشت کرده است ، آنها به او اطمینان نشان داده اند. من از ویرات بهای و RCB برای عملکرد وی قدردانی می کنم.”

قبل از شروع سریال مقابل استرالیا ، سراج پدر خود را از دست داده بود ، اما Pacer تصمیم گرفت که به استرالیا برگردد تا آرزوی پدرش را ببیند که او را در بازی Test Cricket بازی کند. ایان بیشاپ ، بازیکن سابق تیم هند غربی نیز با انتشار توئیتی به بولینگ سریع هند برای اولین بازی خود تبریک گفت.

یکی دیگر از مجریان ستاره واشنگتن سوندار بود. خواهرش شایلاجا در مورد عملکرد بولینگ در مسابقات جهانی تست گبا گفت: “من وقتی او اولین آزمایش خود را به خانواده گفت برای او آرزوی موفقیت کردم. من همیشه بهترین آرزوها را برای او داشتم ، او می داند چه کاری انجام دهد. او کار خود را بسیار خوب انجام داد و همین امر باعث شد تا او در این مسابقه آزمون بسیار خوب ظاهر شود ، او همیشه با یک برنامه خوب به بازی می رود ، او با توجه به شأن توپ بازی می کند ، این به او کمک کرد تا موفق شود ، من از روش Sundar بسیار خوشحالم اشوین و ناتاراجان در این سریال علیه استرالیا جنگیدند. “

ریشاب پانت و شوبمن گیل از 89 و 91 شوت بازی کردند ، در حالی که هند با سه ویکت مقابل استرالیا پیروزی مشهوری را به ثبت رساند. آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد.

Ind vs. Aus: برادر اسماعیل می گوید برای اجرای سراج باید به کوهلی ، RCB اعتبار داده شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *