نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش هواپیمایی انگلستان خواستار حمایت فوری از محدودیت های مسافرتی است newkerala.com # 10069

[ad_1]

لندن ، 17 ژانویه: به گفته رهبران صنعت ، بخش هواپیمایی انگلیس برای زنده ماندن در یک دوره طولانی دیگر از محدودیت های سفر برای جلوگیری از رشد در حال رشد ویروس کرونا ، به حمایت فوری دولت احتیاج دارد.
روز شنبه ، کارن دی ، مدیرعامل اتحادیه اپراتورهای فرودگاه ، از دولت انگلیس خواست تا برنامه هایی را برای نحوه بقای اقتصادی فرودگاه ها در زمان بحران تعیین کند.

“در حال حاضر ، فرودگاه ها زیرساخت های خود را برای پشتیبانی از خدمات حیاتی و مهم مانند پست ، بار ، خدمات اضطراری ، پروازهای نظامی و ساحلی و حمایت از حفاظت از چراغ ها در انگلستان با پشتیبانی از پروازها به نفت فراساحل ، باز نگه می دارند ، گاز و عملیات باد. “به نقل از گاردین ، ​​شینهوا دی گفت.

وی گفت: “فرودگاه ها این کار را انجام می دهند در حالی که بیکار هستند – زمان زیادی وجود دارد که آنها می توانند با بخارات کار کنند قبل از اینکه موقتاً تعطیل شوند تا تجارت خود را در آینده ادامه دهند.”

“دولت باید با تأمین معافیت اضطراری برای مقررات ، پلیس ، عملیات هوایی و ترافیکی طی سال مالیاتی جاری و بعدی ، به تأمین هزینه های عملیاتی فرودگاه کمک کند.”

فرودگاه هیترو وضعیت خود را به عنوان شلوغ ترین فرودگاه اروپا از دست داد ، زیرا از خسارت 1.5 میلیارد پوندی (2.04 میلیارد دلار) در 9 ماهه اول سال 2020 به دلیل Covid-19 خبر داد.

تعداد مسافران بین جولای و سپتامبر سال 2020 بیش از 84 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019 کاهش یافته است ، که منجر به افزایش مقر در غرب لندن از پاریس شارل دوگل به عنوان پرترددترین در اروپا است.

تیم آلدرسلاد ، مدیرعامل شرکت هواپیمایی بریتانیا ، که نماینده تمام شرکت های هواپیمایی مستقر در انگلستان است ، گفت که اگر محدودیت ها تا عید پاک برداشته نشوند ، صنعت “در مکانی بسیار دشوار” خواهد بود.

عید پاک تعطیلات مسیحی است که در 4 آوریل امسال رخ می دهد.

“عید پاک تاریخی است که ما در ذهن داریم زمانی که می توانیم بخش هوایی را دوباره شروع کنیم ، زیرا اگر درآمدزایی را برای این بخش شروع نکنیم ، واقعاً در یک مکان دشوار قرار خواهیم گرفت ، زیرا اکنون تقریبا 12 ماه بدون درآمد داریم که این فقط پایدار نیست و شرکت های هواپیمایی به طور موثری در تجارت خود ادامه می دهند و میلیاردها پوند بدهی را می گیرند که باید بازپرداخت شود. “

روز جمعه ، نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که انگلیس برای جلوگیری از انواع جدید ویروس کرونا ، از 4 صبح روز دوشنبه همه راهروهای سفر به این کشور را می بندد.

این اقدام جدید بدان معنی است که مسافران ورودی به کشور باید اثبات آزمایش منفی Covid-19 را در 72 ساعت گذشته داشته باشند.

جانسون گفت ، هرکسی که به انگلیس می رسد باید 10 روز در قرنطینه قرار گیرد یا باید روز پنجم یک آزمایش اضافی انجام دهد تا انزوا کوتاه شود.

از زمان شیوع بیماری همه گیر در این کشور ، انگلیس در حال حاضر در محاصره ملی سوم قرار دارد.

اقدامات محدود کننده مشابهی در اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی نیز اعمال شده است.

تا به امروز ، انگلیس در مجموع 3 میلیون و 325 هزار و 642 مورد ویروس کرونا و 87 هزار و 448 مورد مرگ گزارش کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *