نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

با پل دبلیو آندرسون ، استاد اقتباس بازی های ویدیویی هالیوود آشنا شوید newkerala.com # 20647

[ad_1]

دهلی نو ، 3 فوریه: پل دبلیو اس. اندرسون در هالیوود موفق شد و در دنیای بازی های ویدیویی برای صفحه هالیوود تجدید نظر کرد. این کارگردان انگلیسی که با میلا یووویچ بازیگر زن ازدواج کرده است ، می گوید که منطقه اقتباس با ترفندها و چالش های او همراه است و آن را جاده ای سنگلاخ می نامد. خواه حق امتیاز Mortal Kombat یا Resident Evil باشد ، یا تریلر اکشن آینده شکارچی هیولا ، اندرسون مهارت اقتباس بازی های ویدیویی و در بیشتر موارد ، برنده شدن در بازی گیشه را تسلط دارد. این کارگردان مدعی است که راضی بودن به ژانر یکسان کار ساده ای نیست.

“ما اقتباس های بسیاری موفق داشته ایم ، مانند Resident Evil که بیش از یک میلیارد دلار مجموعه دارد و یکی از موفق ترین اقتباس های بازی های ویدیویی تاکنون است. (سپس اینجاست) Mortal Kombat ، که از همان زمان اولین فیلم هالیوودی من بسیار موفق بود. “اندرسون در حالی که سفر خود را برای تطبیق دادن بازی های ویدیویی آغاز می کرد ، گفت.

“من همیشه در دنیای بازی غوطه ور شده ام. من تا آنجا که ممکن است با سازندگان بازی صحبت کرده ام ، بنابراین هنگام تغییر در مطالب اصلی ، همان کاری را که باید انجام دهید ، خواه اقتباس از کتاب ، نمایش یا بازی ویدیویی باشید ، حداقل افرادی که آیا طرفداران IP اصلی می دانند که شما با احترام با IP رفتار می کنید “، وی در پاسخ به این سال که آیا تبدیل بازی ویدیویی روی صفحه بزرگ مشکل است ، گفت:

وی ادامه داد: “همیشه برای من خنده دار است که مردم می پرسند ،” چرا بازی های ویدیویی بسیار دشوار است (سازگاری)؟ ” “من فکر می کنم هر نوع سازگاری دشوار است.

“صادقانه بگویم ، اگر تحلیل مشابهی از فیلم های اقتباسی از کتاب انجام داده باشید ، احتمالاً خواهید دید که شکست های زیادی وجود دارد ، اما هیچ کس در مورد آنها صحبت نمی کند.”

این کارگردان خاطرنشان کرد که “ساختن یک فیلم موفق خوب واقعاً دشوار است.”

“اگر ساختن یک فیلم موفق آسان بود ، همه این کار را می کردند. اما شما هر هفته گیشه را تماشا می کنید و می دانید که مردم آنها را می سازند ، اما آنها همیشه کار نمی کنند. در واقع ، بیشتر آنها کار نمی کنند ، ” او گفت.

این پیرمرد 55 ساله در توضیح دیدگاه خود گفت: “بنابراین ، این یک مسیر سنگی است ، مهم نیست که از چه سازگاری استفاده کنید. دلیل این امر این است که شما بین افراد خوبی که کتاب را خوانده اند ، یک خط نازک می روید و همه چیز را در مورد کتاب یا بازی ویدیویی بدانید ، و سپس همچنین سعی در جذب مخاطبی دارد که هیچ چیز درباره کتاب یا بازی ویدیویی نمی داند. “

او انجام آن را دشوار می خواند.

“زیرا از یک طرف می خواهید همه طرفداران را راضی کنید ، اما از طرف دیگر ، نمی خواهید آن را چنان منزوی کنید که افراد را از جایی که می روند رد کنید و بگویید ،” من کتاب را نخوانده ام یا من بازی ویدیویی را انجام نداده اید ، “” وی افزود.

او اکنون متهم به انتشار شماره بعدی ، “شکارچی هیولا” ، اقتباسی از مجموعه بسیار محبوب بازی های ویدیویی نقش آفرینی به همین نام شده است. این فیلم توسط همسرش میلا جووویچ و سوپراستار هنرهای رزمی تایلندی تونی جا کارگردانی شده است. فیلم اکشن خارق العاده “شکارچی هیولا” داستان دو شخصیت را روایت می کند که برای شکست یک خطر مشترک – از هیولاهای قدرتمند ، کشنده و باشکوه ساکن زمین – از جهان های مختلف می آیند.

“این قطعاً یک تجربه عالی سینمایی است که برای صفحه نمایش بزرگ ساخته شده است. ما کل فیلم را در مکانی در وسط آفریقا ، در نامیبیا ، در این مکان های وحشی و خارج از شبکه که به نظر حماسی است ، فیلمبرداری کردیم و ما در دوربین های عریض فیلمبرداری کردیم. وی گفت: “اگر یک فیلم وجود دارد که فکر می کنم باید در صفحه نمایش بزرگ دیده شود ، قطعاً این یک فیلم است.”

Sony Pictures Entertainment در هندوستان ، انگلیسی ، تامیل و تلوگو در تاریخ 5 فوریه در هند منتشر می شود.

(می توانید با Sugandha Rawal به آدرس [email protected] تماس بگیرید)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *