نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن 3 عضو شورای امنیت ملی را به کابینه آینده اضافه می کند newkerala.com # 7965

[ad_1]


واشنگتن ، 13 ژانویه: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در بیانیه ای روز چهارشنبه سه انتصاب اضافی شورای امنیت ملی (شورای امنیت ملی) برای دولت خود را اعلام کرد ، که هفته آینده روی کار می رود. بایدن: “این مقامات دولت اختصاص داده شده بخشی جدایی ناپذیر در حمایت از مردم آمریکا و ایجاد ظرفیت برای آماده سازی و پاسخگویی به طیف گسترده ای از تهدیدات ما هستند – از نفوذ سایبری تا حملات شبکه ، از همه گیرهای احتمالی آینده تا اقدامات تروریستی عمدی” گفت “آنها مقاومت ما را در برابر بلایای طبیعی تقویت می کنند و با متحدان و دوستان ما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که قوانین سایبری جاده توسط دموکراسی ها وضع شده است.”

از جمله این انتصابات ، آن نوبرگر به عنوان معاون مشاور امنیت ملی در زمینه سایبر و فناوری های نوظهور ، الیزابت شروود-راندال به عنوان مشاور امنیت میهن و معاون مشاور امنیت ملی و روس تراورس به عنوان معاون مشاور امنیت ملی است.

از هفته گذشته که در 6 ژانویه شورش در كپیتول آمریكا آغاز شد ، نقش شورای امنیت ملی از هفته گذشته بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است.

به دنبال ناآرامی ها ، تعدادی از مشاوران ارشد شورای امنیت ملی ترامپ استعفا داده اند و اکنون ترامپ با استیضاح دوم کنگره روبرو شده است. بایدن از 20 ژانویه روی کار می آید.

بایدن 3 عضو شورای امنیت ملی را به کابینه آینده اضافه می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *