نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن 1.9 میلیون دلار پیشنهاد امدادرسانی نشان داد Newkerala.com # 8972

[ad_1]


واشنگتن ، 15 ژانویه: رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، جو بایدن از لایحه امداد 1.9 تریلیون دلاری Covid-19 رونمایی کرد که شامل دور دیگری از پرداخت مستقیم به افراد ، کمک به دولت های محلی و ایالتی و افزایش سود برای بیکاری ، و همچنین بودجه بیشتر برای آزمایش و توزیع واکسن. بایدن پنجشنبه شب با بیان بسته کمک دو جانبه 900 میلیارد دلاری که اخیراً تصویب شده است ، “اولین قدم مهم” خواند ، گفت: “ما به اقدامات بیشتر ، دوجانبه گرایی بیشتر نیاز داریم و باید سریع حرکت کنیم.” گزارش خبرگزاری شینهوا.

رئیس جمهور منتخب در یک سخنرانی خطاب به ملت گفت: “همانطور که در اواسط زمستان تاریک این بیماری همه گیر قرار داریم ، با افزایش مرگ و میر ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ، سطح واقعی درد اقتصادی را فرا گرفته است.”

پیشنهاد بایدن شامل پرداخت مستقیم 1400 دلار به ازای هر نفر برای خانواده های شاغل ، علاوه بر 600 فقره چک تأیید شده در بسته کمک 900 میلیارد دلاری است که در مجموع تا 2000 دلار تخفیف دارد. دلار آمریکا.

این کار مزایای بیکاری فدرال را به 400 دلار در هفته افزایش می دهد ، در مقایسه با 300 دلار در هفته که در بسته 900 میلیارد دلاری تصویب شده و این تا پایان سپتامبر 2020 تمدید می شود.

این پیشنهاد همچنین شامل 350 میلیارد دلار کمک دولت ایالتی و محلی است ، اقدامی که دموکرات ها ماه ها به دنبال آن بودند اما در دورهای قبلی گفتگوهای امدادی توسط جمهوری خواهان رد شده بود.

بایدن گفت: “من می دانم آنچه كه الان توصیف كردم ارزان نیست ، اما اگر این كار را نكنیم ، هزینه زیادی برای ما خواهد داشت.”

“اما اتفاق نظر در میان اقتصاددانان برجسته این است که ما فقط توانایی این را نداریم.”

قیمت نزدیک به 2 تریلیون دلار احتمالاً واکنش برخی از سناتورهای جمهوریخواه را که قصد دارند هزینه کلی تسکین اقتصادی بیشتر تحت Covid-19 را کاهش دهند ، به ویژه پس از اسکناس 900 میلیارد دلاری در ماه دسامبر ، به دنبال داشته باشد.

بایدن یک پیشنهاد تسویه حساب 1.9 دلار ارائه می دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *