نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن نمی خواهد به یک بسته امدادی COVID رضایت دهد که مطابق با newkerala.com نیست # 19833

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: کاخ سفید گفت ، رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن تمایلی به موافقت با بسته کمکی COVID-19 ندارد که “نتواند لحظه ای را برآورده کند”. بایدن با گروهی از سناتورهای جمهوری خواه ملاقات کرد که یک بسته تسکین دهنده ویروس کرونا بسیار نازک تر از اندازه 1.9 تریلیون دلاری را که وی پیشنهاد کرده ، ارائه داد.

به گزارش سی ان ان ، نشست کاخ سفید با 10 سناتور حزب GOP (حزب جمهوری خواه) به رهبری سناتور میانه رو سوزان کالینز از ماین ، اولین جلسه علنی دفتر بیضی با نمایندگان از زمان تصدی پست ماه گذشته بود.

سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی گفت رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور امشب در کاخ سفید با سناتورهای جمهوری خواه بحث و گفتگوهای اساسی و مثمرثمر داشتند.

“این گروه اشتیاق خود را برای دریافت كمك به مردم آمریكا ، كه از بدترین بحران اقتصادی و اقتصادی یك نسل رنج می برند ، تقسیم كرد … با این حال ، او دوباره تأكید كرد كه كار این پاسخ فوری به بحران را به تأخیر نخواهد انداخت و با بسته ای راضی نباشید که با لحظه مطابقت ندارد “، در بیانیه Psaki گفته شده است.

“اگرچه زمینه های توافق وجود داشت ، رئیس جمهور همچنین بر دیدگاه خود مبنی بر اینكه كنگره باید جسورانه و فوری پاسخ دهد ، تأكید كرد و موارد زیادی را متذكر شد كه پیشنهاد سناتورهای جمهوری خواه به آنها رسیدگی نكرد. وی مجدداً اظهار داشت در حالی كه امیدوار است طرح نجات بتواند با حمایت دوجانبه پیش برود بسته آشتی راهی برای رسیدن به این هدف است. “

وی افزود: رئیس جمهور همچنین تصریح کرد که طرح نجات ایالات متحده با دقت برای برآورده ساختن مخاطرات لحظه ای طراحی شده است و هرگونه تغییر در آن نمی تواند ملت را از نیازهای فوری خود مطلع سازد.

پس از جلسه ، کالینز به خبرنگاران گفت که او و همتایان جمهوری خواهش دیدار خوبی با رئیس جمهور جو بایدن در مورد بسته جدید تسکین ویروس کرونا داشتند و دو طرف توافق کردند که گفتگوهای بیشتر را ادامه دهند.

به نقل از اسپوتنیک روز دوشنبه کالینز گفت: “این تبادل نظر بسیار خوبی بود.”

“من نمی گویم که امشب در یک بسته جمع شده ایم … اما آنچه در مورد آن توافق کرده ایم پیگیری و گفتگو بیشتر در سطح کارکنان و با یکدیگر و همچنین با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در مورد چگونگی ما به کار با هم در مورد این مسئله بسیار مهم ادامه خواهیم داد “.

کالینز گفت که آنها مفاد پیشنهادی در بسته 600 میلیارد دلاری COVID-19 خود را به بایدن ارائه دادند. وی افزود که امیدوار است کنگره یک بسته دو جانبه را برای کاهش ویروس کرونا تصویب کند.

دموکرات ها بسته کمک 1.9 تریلیون دلاری برای COVID-19 پیشنهاد کرده اند.

بایدن از موافقت با بسته امداد COVID خودداری می کند ، که “نتواند لحظه ای را برآورده کند”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *