نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن قول داد واکسیناسیون شغلی علیه COVID-19 ارائه دهد newkerala.com # 22700

[ad_1]

“ما ابزارهایی برای کاهش بسیاری از رنجها در این کشور داریم. ما فقط باید استفاده از آن را انتخاب کنیم. بنابراین وقت آن است که اقدام کنیم. ما می توانیم رنج را در این کشور کاهش دهیم. ما می توانیم مردم را به کار برگردانیم. ما می توانیم کنترل خود را بدست آوریم. بایدن به ملت گفت: “این همان چیزی است که برنامه نجات آمریکا انجام می دهد.”

بایدن ضمن اشاره به اینکه اقتصاد ایالات متحده هنوز مشکل دارد ، گفت که در ماه گذشته فقط 6000 شغل بخش خصوصی به آن اضافه شده است. وی گفت: در مجموع 49000 شغل در زمانی اضافه شده است که بیش از 10 میلیون نفر بیکار هستند.

“من در این کشور درد بزرگی می بینم. بسیاری از مردم شغل خود را از دست می دهند ، بسیاری از مردم گرسنه مانده اند ، امشب به سقف خیره شده اند و فکر می کنند من فردا چه کاری انجام خواهم داد. بسیاری از مردم در تلاشند تا بفهمند که چگونه شغل خود را حفظ کنند و مراقبت کنند فرزندان آنها. “

رئیس جمهور با تشریح “طرح نجات آمریکایی” خود توضیح داد که 160 میلیارد دلار در استراتژی ملی ما برای COVID-19 سرمایه گذاری خواهد کرد که شامل پول بیشتری برای تولید ، توزیع و ایجاد سایت های واکسن است.

وی گفت: طرح نجات ایالات متحده متمرکز بر 2000 دلار پرداخت مشوق خواهد بود که 600 دلار آن قبلاً بیرون آمده است و 1400 دلار چک برای افراد نیازمند. وی گفت: “این پول مستقیماً در جیب مردم است. آنها به آن نیاز دارند ، ما باید این پول را كانال كنیم تا افرادی كه 300000 دلار درآمد دارند هیچ درآمد غیر منتظره ای نداشته باشند.”

“او پول دارد تا به مردم کمک کند تا هزینه بیمه درمانی خود را پرداخت کنند. او کمک هزینه اجاره کرده است تا مردم را به جای اینکه در خیابان بیرون بیندازند در خانه های خود نگه دارند. او پول دارد تا به ما کمک کند مدارس خود را باز کنیم.” منابع لازم برای دولت و مقامات محلی برای جلوگیری از اضافه کار ، آتش نشانان ، پرستاران ، معلمان مدارس ، کارکنان بهداشت و درمان. این باعث افزایش حداقل دستمزد می شود “.

بایدن همچنین اشاره کرد که خودکشی ها در حال افزایش است ، نیازهای بهداشت روانی در حال افزایش است و خشونت علیه زنان و کودکان رو به افزایش است ، دولت را مجبور به اقدام سریع می کند ، در حالی که اضافه کرد که مایل است همین کار را با حمایت جمهوریخواهان انجام دهد.

در همین حال ، کنگره ایالات متحده مصوبه بودجه را تصویب کرد ، این یک مرحله مهم رویه ای است که راه را برای دموکرات ها برای تصویب بسته تسکین COVID-19 به ارزش 1.9 تریلیون دلار بدون تهدید مخالفت جمهوری خواهان هموار می کند. (ANI / 11 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *