نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن شکاف اقتصادی در حال رشد ایالات متحده را برجسته می کند newkerala.com # 9036

[ad_1]


واشنگتن ، 15 ژانویه: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، بر افزایش شکاف اقتصادی بین آن چند نفر “در راس” و بقیه کشورهای آمریکا تأکید کرد و خواستار تسکین بیشتر برای کمک مالی به نیازمندان شد. او به نقل از شینهوا بایدن پنجشنبه شب در ویلمینگتون ، دلاور ، ملت گفت: “همانطور که در اواسط زمستان تاریک این همه گیر هستیم ، به عنوان موارد ، بستری شدن و مرگ و میر به سطح بالاتری می رسد ، درد واقعی وجود دارد که اقتصاد واقعی را در بر گرفته است.” .

رئیس جمهور منتخب گفت: “اگر کارت امتیازی شما نشان دهد که اوضاع در وال استریت چگونه نشان می دهد ، این درد را نخواهید دید.”

بایدن گفت: “اگر بحران های مضاعف همه گیر و اقتصاد در حال غرق شدن را ببینید که شکاف فزاینده ای را بین آن چند نفر از افراد بالایی که در آن اقتصاد بسیار خوب عمل می کنند – و بقیه کشورهای آمریکا ، کاملاً واضح می بینید ،”

“دقیقاً از ابتدای این همه گیری ، ثروت یک درصد برتر از پایان سال گذشته تقریباً 1.5 تریلیون دلار افزایش یافته است – چهار برابر این مبلغ برای 50 درصد پایین تر.

رئیس جمهور منتخب با اشاره به اینکه حدود 18 میلیون آمریکایی هنوز به بیمه بیکاری اعتماد می کنند و حدود 400000 کسب و کار کوچک درهای خود را به طور دائمی بسته اند ، گفت: “بحران رنج عمیق انسان”

وی بسته “کمک دو جانبه 900 میلیارد دلاری اخیراً تصویب شده را” اولین قدم مهم “خواند و گفت:” ما به اقدامات بیشتر ، دوجانبه بودن بیشتر نیاز داریم و باید سریع حرکت کنیم. “

بایدن روز پنجشنبه از لایحه امداد Covid-19 با ارزش 1.9 تریلیون دلار رونمایی کرد که شامل دور دیگری از پرداخت مستقیم به افراد ، مزایای دولت های ایالتی و محلی ، افزایش مزایای بیکاری و بودجه آزمایش بیشتر است. و توزیع واکسن.

رئیس جمهور منتخب همچنین از کنگره خواست که حداقل دستمزد را از ساعت 7.25 دلار در حال حاضر به ساعت 15 دلار افزایش دهد ، یک برنامه سیاسی که قبلاً در سال 2016 بر روی پلتفرم حزب دموکرات تنظیم شده بود.

چندین ایالت مانند کالیفرنیا و نیویورک قبلا قوانینی را برای افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار تصویب کرده اند ، اما حداقل دستمزد فدرال از سال 2009 افزایش نیافته است.

بایدن شکاف اقتصادی رو به رشد در ایالات متحده را برجسته می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *