نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن دستور لغو سیاست های مهاجرتی ترامپ را امضا می کند. اتحاد مجدد خانواده های مهاجر newkerala.com # 20827

[ad_1]

ANI / 12 ساعت پیش

واشنگتن ، 3 فوریه: جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، سه دستورالعمل اجرایی برای رفع نگرانی در مورد سیاست مهاجرتی دولت ترامپ امضا كرده است ، از جمله یكی برای الحاق خانواده های مهاجر جدا شده در مرز جنوبی تحت سیاست تحمل صفر دولت قبلی

“امروز با اولین اقدام ما برای از بین بردن شرم اخلاقی و ملی دولت قبلی تلاش خواهیم کرد ، که به معنای واقعی کلمه ، نه به صورت مجازی ، بچه ها را از آغوش خانواده ، مادران و پدرانشان در مرز بدون برنامه ربود ، چیزی برای جمع آوری کودکانی که هنوز در بازداشت هستند و والدین آنها نیز همینطور هستند. “بایدن روز سه شنبه به دفتر بیضی گفت.

بایدن گفت که دستور دوم اجرای احکام امضا شده به دلایل اصلی مهاجرت به مرزهای جنوبی ایالات متحده رسیدگی خواهد کرد. بایدن گفت ، سومین دستورالعمل اجرایی منجر به بررسی کامل سیاست های مهاجرتی دولت ترامپ می شود.

در سال 2018 ، دادستان کل سابق ایالات متحده جف سشنز اعلام کرد که ایالات متحده “سیاست تحمل صفر” را در مورد جرایم علیه مهاجرت اتخاذ کرده است که به پیگرد قانونی کلیه گذرگاه های غیرقانونی در مرز جنوب غربی ، از جمله جرایم و اینکه آیا مهاجر بالغ در خانواده است یا خیر .

هفته گذشته ، دادستان کل وقت مونتی ویلکینسون رسماً سیاست به اصطلاح مهاجرت دولت ترامپ را خاتمه داد. در سال 2017 بیش از 1000 خانواده مهاجر تحت سیاست به اصطلاح تحمل صفر از هم جدا شدند.

در ماه اکتبر ، رسانه های آمریکایی به نقل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گزارش دادند که دولت ترامپ قادر به یافتن والدین نزدیک به 600 کودک مهاجر بازداشت شده در ایالات متحده نیست.

بایدن در اولین روز کار خود در 20 ژانویه ، برای جلوگیری از ساخت و ساز در حال انجام دیوار مرزی و متوقف کردن برنامه “پروتکل های حمایت از مهاجران” ، که به سیاست “اقامت در مکزیک” نیز معروف است ، اقدام اجرایی کرد ، زیرا تیم وی دوران ترامپ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *