نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بایدن برنامه 10 روز اول را برای لغو شماره 10025 newkerala.com ایالات متحده آغاز کرد

[ad_1]

نیویورک ، 17 ژانویه: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، برنامه اصلی 10 روز نخست کار خود را برای “خاکبرداری” از کشور و تمرکز بر مبارزه با Covid-19 ، اقتصاد و مهاجرت اعلام کرد. رئیس ستاد وی ، ران کلین ، یادداشتی را برای کارمندان ارشد با جزئیات برنامه میراث رئیس جمهور دونالد ترامپ در بسیاری از مناطق ارسال کرد و این برنامه روز یکشنبه از دفتر انتقال به رسانه ها منتشر شد.

کلاین نوشت: “رئیس جمهور منتخب بایدن نه تنها برای جبران بزرگترین آسیب به دولت ترامپ ، بلکه همچنین برای شروع حرکت کشورمان به جلو اقدام خواهد کرد”.

در مورد جبهه مهاجرت ، این یادداشت می گوید که بایدن روز چهارشنبه ، اولین روز حضور در دفتر خود ، لایحه مهاجرت را ارسال کرده است.

در مورد جزئیات توضیح داده نشده است ، اما گفته است که بایدن به “قول های خود برای بازگرداندن عزت” در سیستم عمل خواهد کرد.

رئیس جمهور منتخب در سیستم عامل خود گفت که برای اصلاح سیستم ویزای کار ، ویزای H1-B با کنگره همکاری خواهد کرد تا به کسانی که ویزا دارند بتوانند شغل خود را تغییر دهند ، اما در عین حال کارفرمایان را ملزم به اثبات نیاز به پرداخت دستمزدهای عادلانه با نرخ های رایج و تضمین حق همه کارگران برای پیوستن به اتحادیه ، در حالی که حقوق بالاتر برای کارگران آمریکایی و خارجی حفظ می شود.

قول دیگری برای قانونی کردن 11 میلیون مهاجر غیرقانونی ، 500000 نفر از آنها هندی بر اساس اعلامیه وی ، و حدود 650،000 جوان قاچاق به ایالات متحده ، در سیستم عامل وی قرار دارد.

این در مورد کسانی که به طور قانونی در کشور هستند صدق نمی کند.

کلاین گفت که بایدن تلاش خواهد کرد تا از طریق “ده ها دستور اجرایی ، تفاهم نامه های ریاست جمهوری و بخشنامه ها به آژانس های کابینه” وعده های مبارزاتی را تحقق بخشد ، و به طور موثر کنگره را دور زده و سرعت اجرای آن را افزایش دهد.

دموکرات ها ترامپ را به دلیل توسل به دستورات اجرایی برای فرار از کنگره مورد انتقاد قرار داده اند و با در نظر داشتن این موضوع ، کلاین گفت که اقدامات بایدن براساس نظریه حقوقی “کاملاً بنیادی” خواهد بود.

وی گفت: یکی از اولین کارهایی که بایدن هنگام روی کار آمدن خود انجام خواهد داد پیوستن به توافق نامه آب و هوای پاریس است که ترامپ از آن خارج شد.

برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا ، بایدن گنجینه ای برای پوشیدن ماسک از املاک فدرال و هواپیماها ، قطارها و اتوبوس هایی که بین ایالات متحده سفر می کنند ، ایجاد می کند.

در حالی که برخی از طرفداران ترامپ مسئله سیاسی عدم استفاده از ماسک را مطرح کرده اند ، بسیاری از مردم از هر نوع عقاید سیاسی ، قوانین ماسکهای نشان داده شده توسط شرکت های حمل و نقل را نقض می کنند.

در روز دوم ، کلاین گفت که بایدن در جبهه Covid-19 چندین اقدام اجرایی برای باز کردن ایمن مدارس و مشاغل ، گسترش آزمایش و ایجاد “استانداردهای روشن برای بهداشت عمومی” انجام خواهد داد.

بایدن پیش از این از یک طرح بلند پروازانه برای واکسیناسیون 100 میلیون نفر در 100 روز نخست کار خود خبر داده است.

در واقع ، اقدام مهمی که باید در 10 روز اول بایدن انجام شود ، تحکیم سیاست ترامپ در اولویت بندی محصولات آمریکایی است.

اهمیت آن در زمان همه گیری آشکار شد ، زمانی که ایالات متحده در نتیجه سیاستهایی که بایدن در نقشهای سیاسی قبلی خود انجام داد ، برای مواد و تجهیزات اساسی به تأمین کنندگان خارجی ، عمدتا چینی اعتماد می کند.

در این یادداشت آمده است: “رئیس جمهور منتخب به قول های خود در مورد تقویت مقررات Buy American به گونه ای عمل خواهد کرد که آینده آمریکا در آمریکا ساخته شود”.

بایدن در اعلامیه خود از مخالفت چین با تجارت ، سیاست دیگر ترامپ صحبت كرد.

در این بیانیه افزود: اگر ایالات متحده برای مقابله با سو andاستفاده های دولت چین از “دلار مالیات دهندگان برای خرید آمریکایی و تحریک نوآوری های آمریکایی استفاده کند ، بسیاری از محصولات تولید شده در خارج از کشور امروز می توانند در اینجا ساخته شوند”.

(می توان از طریق [email protected] به Arul Louis مراجعه کرد و از طریق Twitterarulouis در توییتر دنبال کرد)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *