نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بالیوود وجد پس از پیروزی تاریخی تیم هند در بریزبن newkerala.com # 11228

[ad_1]


بمبئی ، 19 ژانویه: از شاهرخ خان تا رانویر سینگ ، ستاره های بالیوود بعد از اینکه تیم کریکت هند در روز سه شنبه پیروزی تاریخی در سری آزمون مقابل استرالیا را بدست آورد ، لذت خود را ابراز کردند. وی با هدایت آژینکیا رهانه ، در چهارمین و آخرین آزمایش The Gabba سه هفته استرالیا را شکست داد و بدین ترتیب در چهار بازی Border-Gavaskar با نتیجه 2-1 پیروز شد. تیم هند با وجود غیبت کاپیتان ثابت ویرات کولی و دیگر بازیکنان اصلی ، با تبدیل شدن به اولین تیم شکست استرالیا در گابا در بیش از 32 سال ، تاریخ ساز شد.

ستارگان بالیوود از عملکرد تیم هند بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند و در توییتر و اینستاگرام شرکت کردند تا هیجان خود را درباره پیروزی به اشتراک بگذارند.

اینگونه پیروزی را در شبکه های اجتماعی جشن گرفتند

شاهرخ خان چه پیروزی باورنکردنی برای تیم ما !!! من تمام شب بیدار ماندم و توپ را تماشا کردم. اکنون مدتی آرام خواهیم خوابید و از این لحظه تاریخی لذت خواهیم برد. عشق به همه پسران ما و ما مقاومت ما را بسیار تحسین می کنیم ، که ما را به این پیروزی می رساند. حتی هند!

آکشی کومار تیم هندوستان را برای عملکرد مثال زدنی ، پیروزی در برابر همه شانس ها و ایجاد تاریخ … واقعا قهرمانان تبریک می گویم.

پیروزی تاریخی Ranveer Singh !!! چه تلاشی !!! بسیار مفتخر !!!

آنیل کاپور چه پیروزی تاریخی برای هند است !! تبریک به @ ajinkyarahane88 برای آوردن چنین کشوری جوان به یک پیروزی باورنکردنی! داستان عالی ازRealShubmanGill ، @ cheteshwar1 و @ RishabhPant17!

کاران جوهر باورنکردنی است. چه پیروزی تاریخی! تبریک می گویم # تیم هندوستان برای صرفه جویی در Iamp #BorderGavaskarTrophy؛ دستیابی به شاهکار برجسته پیروزی در گبا. نمایش عالی شخصیت توسط پسران ، بسیار مغرور!

Riteish Deshmukh India Zindabad ….. افتخار شما تیم هند – این یک پیروزی بزرگ است. مبارک باد کاپیتان @ ajinkyarahane88

انگاد بدی آرههههههههههه !!!!! @ RishabhPant17 شما فقط یک مداح را برای زندگی به دست آوردید !!!! # INDvAUS #BorderGavaskar جایزه در حال بازگشت به خانه است

اشک های سایامی کر بر چشمانم غلت می زند. آخرین باری که خیلی احساساتی شدم ، در وان هد بودم که هند دستشویی را برداشت. در مقابل تیم هندوستان تعظیم کنید. بله ، کاپیتان @ ajinkyarahane88

بابی دئول گورد از #TeamIndia چه پیروزی شگفت انگیزی!

شیطان Sharda آه ، چه سری! آفرین تیم هند! #INDvsAUS

Ranvir Shore تبریک و تشکر برای این لحظه غرورآفرین ، # تیم_هند! #INDvsAUS

Arjun Kanungo # TEAMINDIA !! این یک ویژه … تبریک به کل تیم! #INDvsAUS # هندوستان استرالیا

Preity Zinta OMG !!! چه WIN #Gabba نقض می شود iamp؛ مقهور و با آن # تیم هندوستان به رتبه 1 رتبه بندی آزمون جهانی می رسد. چه دانه شن و ماسه ، عزم راسخ؛ قدرت شخصیت توسط پسران با رنگ آبی نشان داده شده است # INDvAUS # قهرمانان #JaiHind # تینگ

بالیوود در وجد پس از پیروزی تاریخی تیم هند در بریزبن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *