نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازی کریکت آزمایشی برای هند بزرگترین انگیزه برای من است: Bumrah newkerala.com # 22540

[ad_1]

بومرا که در اولین روز اولین آزمایش مقابل انگلیس دو ویکت انتخاب کرد ، امروز پس از شرکت در 17 تست هند ، اولین بازی خود را در طولانی ترین قالب در زمین خانگی انجام داد.

آزمون اول پشت درهای بسته برگزار می شود ، اما آزمون دوم که قرار است از 13 فوریه آغاز شود ، 50 درصد مخاطب دارد. با این حال ، برای بومارا خیلی مهم نیست که او مقابل جمعیت بازی کند یا پشت درهای بسته.

“من فکر می کنم که تا جلسه دوم خوب بودیم (روحیه). در ابتدای جلسه گذشته کمی احساس صافی می کردیم. به خصوص وقتی دروازه ها شما را دوست ندارند ، کمی خسته کننده بودیم. من به صدای اضافی احتیاج ندارم یا هر چیز دیگری به این بستگی به هر فرد دارد. “بومرا در پایان کنفرانس مطبوعاتی مجازی در پایان اولین روز اقدام در ورزشگاه MA چیدامبارام به رسانه ها گفت.

“در واقع ، من مدام با خودم می گویم ، اگر سرگرم نشوم ، چگونه می توانم روزنه هایی را انتخاب کنم. انگیزه ای بیشتر از بازی در هند وجود ندارد ، این بهترین قالب و مورد علاقه من است. من بعد از انجام هر نتیجه ای را قبول می کنم بهترین خودم. خودم بهتر می شوم و از دیگران برای بهتر شدن مشاوره می گیرم. “

شهباز ندیم و راهول چهار پس از محرومیت آکسار پاتل از آزمون اول جمعه ، به تیم اضافه شدند. نادیم پس از آن در بازی XI قبل از Kuldeep Yadav انتخاب شد و بسیاری از طرفداران و متخصصان کریکت از این تصمیم خشمگین شدند.

“با نگاهی به گذشته ، می توانیم در این مورد به خوبی صحبت کنیم (تصمیم بازی با شهباز در مقابل کالدیپ) ، اما این تیمی است که با آن رفتیم ، ما همچنان از آنها حمایت خواهیم کرد. اکنون کارهایی وجود دارد که باید بعداً انجام شود ، بعد از بازی ، ما می توانیم در مورد انتخاب بحث کنیم ، “بومرا گفت.

در همین حال ، جو روت و دوم سیبلی انگلیس را در اولین آزمایش تحت کنترل درآوردند و در روز افتتاحیه همکاری خیره کننده 200 نفری را تشکیل دادند. روی استامپ ، امتیاز انگلیس 3/263 است که روت در 128 پیست بازی می کند. با این حال ، هند از زمانی که بومارا سیبلی (87) را در دهه 1990 اخراج کرد ، روز را به پایان رساند. (ANI / 9 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *