نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازی های ویدئویی ممکن است رفتار خشونت آمیز را کنترل نکنند newkerala.com # 8229

[ad_1]


لندن ، 14 ژانویه: نظریه های زیادی برای حمایت از این دیدگاه که انجام بازی های ویدیویی خشن منجر به افزایش پرخاشگری و خشونت می شود ، ارائه شده است. اما محققان می گویند این طور نیست. یافته های این مطالعه نشان می دهد که انجام بازی های ویدیویی تهاجمی هیچ عامل خطری برای مشکلات روانی را افزایش نمی دهد.

سایمون گودسون ، محقق از دانشگاه هادرسفیلد انگلیس ، گفت: “هدف از این موضوع ویژه ارائه یافته های تجربی بر اساس تحقیقات دقیق است تا منبع آگاه تری برای بحث در مورد تأثیرات بازی های ویدئویی خشن فراهم کند.” .

برای این مطالعه که در مجله Cyberpsychology، Behavior and Social Networking منتشر شده است ، تیم تحقیق کرده است که آیا قرار گرفتن در معرض بازی های ویدیویی تهاجمی می تواند یک عامل خطر برای علائم بعدی سلامت روان باشد.

این تیم دریافت که رفتار پرخاشگرانه با حضور همسالان منحرف و ویژگی های خاص شخصیتی ، به ویژه مقبولیت کم پیش بینی می شود.

محققان گفتند ، افشای خشونت در یک بازی ویدیویی هیچ تأثیر طولانی مدت بر رفتار پرخاشگرانه ندارد.

محقق ، Brenda K. Wiederhold از موسسه رسانه های تعاملی ، سان ، گفت: “از زمان ظهور بازی های ویدئویی مورد انتقاد قرار می گیرند و مانند بسیاری دیگر از فن آوری های جدید ، ما مزایا و معایبی را یافتیم که باید در نظر بگیریم. دیگو در ایالات متحده

ویدرهولد افزود: “امیدوارم با انتشار این شماره ویژه ، برجسته سازی تحقیقات فعلی با داده های عینی ، بتوانیم هم وعده و هم خطرات بازی های ویدیویی را بهتر درک کنیم.”

بازی های ویدیویی ممکن است خشونت آمیز نباشد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *