نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این ما هستیم جاستین هارتلی نکات والدین خود را برای همکار باردار مندی مور به اشتراک می گذارد newkerala.com # 20591

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: مندی مور خواننده ، بازیگر آمریکایی ، که خود را برای استقبال از اولین فرزندش توسط همسرش تیلور گلداسمیت آماده می کند ، از همبازی خود “این ما هستیم” جاستین هارتلی مشاوره والدین را دریافت کرد به گزارش E! اخبار ، هارتلی بازیگر 44 ساله در قسمت روز دوشنبه “نمایش کلی کلارکسون نمایش” ظاهر شد و گفت: “شگفت آور است. به عنوان مثال این زن درخشان است. شما هرگز نمی دانید که او باردار است. به نظر می رسد او می تواند یک ماراتن اجرا کنید. “

هارتلی که از ازدواج اول خود یک دختر 16 ساله به نام ایزابلا دارد ، به مور گفت: “اما من به او می گفتم ، اگر مجبور شدم چیزی به او بگویم ، به او می گفتم حالا بخوابد. چون وقتی بچه ها می آیند ، شما زیاد نخوابید و اگر بخوابید ، کیفیت خواب یکسانی نخواهد بود. “

به گزارش E! اخبار ، کلارکسون با یادآوری لحظه ای که پسر 4 ساله اش رمینگتون بالای سر او خوابید ، با پیشنهاد خواب موافقت کرد.

“او از من پر بود” ، “من مانند” برادر ، بیا پایین! ” این خواننده 38 ساله که همچنین مادر دختر 6 ساله ریور است ، گفت: “من مثل” نمی توانم نفس بکشم. “این بدترین خواب است.

در ماه سپتامبر ، مور اعلام کرد که او و گلداسمیت در انتظار پسر بچه ای هستند.

از آن زمان مادر باردار طرفداران خود را در دوران بارداری به روز نگه داشته است. از به اشتراک گذاشتن چگونگی “فوق العاده” شدن او در مراحل اولیه تا ارسال پرتره هایی از نیش کودک خود در سه ماهه سوم ، خواننده Candy چندین جنبه از سفر خود را به اشتراک گذاشت.

و هرچه ورود کودک نزدیکتر و نزدیکتر می شود ، مور از ملاقات با کودک بیشتر هیجان زده می شود.

وی اخیراً به رومپر گفت: “چیزهای کوچک به نوعی من را تحویل می دهد. مثل اینکه ، من دیروز پستانک به صورت آنلاین خریداری کردم و فقط به شوهرم برگشتم و به او گفتم که واقعی است. یک مرد کوچک خواهد بود که به پستانک احتیاج دارد.”

جاستین هارتلی “این ما هستیم” نکات والدین خود را برای همکار باردار مندی مور به اشتراک می گذارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *