نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اینجاست که چگونه کایلی جنر تولد استورمیس را در newkerala.com # 18820 جشن می گیرد

[ad_1]


واشنگتن ، 31 ژانویه: ستاره واقعیت و آرایشگر آمریکایی ، کایلی جنر ، تضمین می کند که جشن تولد دخترش استورمی فراموش نشدنی است. جنر در تعطیلات رویایی خود روز ویژه کوچولوی خود را جشن می گیرد. استورمی روز دوشنبه یک ساله خواهد شد و این دو و مادر مادر و دختر در حال گذراندن تعطیلات رویایی در جزایر تورکس و کایکوس هستند که با محدودیت های خاص در میان شیوع ویروس کرونا ، E! اخبار.

با این حال ، به نظر می رسد که کایلی و استورمی تنها سرگرم کننده نیستند ، زیرا جشن تولد به یک رابطه خانوادگی تبدیل شده است. خواهران کایلی کیم کارداشیان ، کلوئه کارداشیان و کورتنی کارداشیان برای فرار آرامش مشخص شده اند.

علاوه بر این ، برخی از پسر عموهای استورمی نیز در جاده هستند ، از جمله پنه لوپه دیسیک ، شمال غربی و شیکاگو وست. طبق پست اینستاگرامی کیم در تاریخ 30 ژانویه ، مهمانی زودهنگام تولد استورمی “سفر دخترانه” است.

این خانواده مشهور همچنین عکسهای پشت صحنه سفر خود را به اشتراک گذاشتند. قبل از تعطیلات تولد ، این دو یا مادر و دختر برای جشن گرفتن سال نو به آسپن ، کلرادو سفر کرده بودند.

کایلی و استورمی مهمانی اخیر کریسمس را در خانه در لس آنجلس با بیشتر اعضای خانواده خود گذراندند. این گروه شام ​​را در شب کریسمس در خانه کورتنی کارداشیان صرف کردند و برای اولین بار خاطر نشان کردند که از 42 سال پس از لغو آن در میان یک بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مهمانی تعطیلات بزرگی برگزار نکرده اند.

کایلی استورمی را با تراویس اسکات سابق و خواننده رپ خود مشترک است. در ماه اکتبر ، یک منبع به مجله People گفت که اسکات و جنر دوباره با هم نبودند ، اما به عنوان پدر و مادر استورمی خوشحال بودند.

این منبع در آن زمان گفت: “عشق زیادی بین تراویس و کایلی وجود دارد و آنها حتی علناً به هم پیوند می خورند. اما آنها دیگر با هم نیستند و جایی برای رابطه نیز وجود ندارد.”

به این ترتیب کایلی جنر تولد استورمی را جشن می گیرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *