نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایالات متحده ممنوعیت سفرهای بین المللی را به دلیل نسخه خشمگین دلتا لغو نکرده است

[ad_1]

بر این اساس ، اقدامات محدود کننده تمدید خواهد شد ، اگرچه بسیاری از کشورها مقررات را برای اجازه بازدید شهروندان آمریکایی پس از واکسیناسیون تسهیل کرده اند.

jenpsaki-002.jpg
جن پساکی سخنگوی کاخ سفید

“ما در حال حاضر محدودیت های سفر فعلی را به دلایل مختلف حفظ می کنیم. جن مسکاکی ، سخنگوی کاخ سفید گفت: نسخه مسری تر دلتا در ایالات متحده و سراسر جهان در حال گسترش است.

وی افزود: با افزایش موارد در ایالات متحده ، به ویژه در میان افراد واکسینه نشده ، گزینه دلتا در حال افزایش است. جن پساکی گفت: “عفونت های ناشی از این نوع در هفته های آینده افزایش می یابد.”

با این حال ، در کنفرانس مطبوعاتی ، عایشه راسکو ، خبرنگار NPR تأکید کرد که گزینه دلتا در ایالات متحده “غلبه” داشت ، بنابراین چگونه می توان با محدود کردن ورود خارجیان به ایالات متحده از شهروندان آمریکایی محافظت کرد؟ این کشور؟

“من پزشک یا متخصص پزشکی نیستم. پساکی گفت: “من فکر می کنم این س bestال به بهترین وجه به یکی از اعضای مرکز کنترل بیماری (CDC) یا یکی از پزشکان ما خطاب است.” “اما من فکر می کنم تصمیم آنها بر اساس این واقعیت بود که گزینه دلتا بیشتر مسری است و در سراسر جهان محبوبیت پیدا می کند.”

از ژانویه 2021 ، همه مسافرانی که وارد ایالات متحده می شوند ، از جمله شهروندان آمریکایی که باید برگردند ، باید ثابت کنند که آزمایش ویروس SARS-CoV-2 منفی بوده است.

ساکنان 26 کشور شنگن در اروپا هنوز مشمول ممنوعیت سفر آمریکا هستند. ایالات متحده همچنین افراد انگلیس ، ایرلند ، برزیل ، آفریقای جنوبی ، ایران و چین را به دلیل نگرانی از COVID-19 ممنوع کرده است.

طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، 69 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دریافت کرده اند. حدود 60 درصد کاملاً واکسینه شده اند.

تا کنون ، ایالات متحده هنوز با 35،256،925 مورد عفونت ، از جمله 626،919 مورد مرگ ، بزرگترین شیوع در جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *