نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایالات متحده مشاوره سفر برای بیش از 110 کشور و سرزمین را تسهیل می کند

[ad_1]

CDC آمریكا گفت كه ارزیابی ریسك در هر كشور به 4 سطح تقسیم می شود.

طبق رتبه بندی جدید CDC ، که برای اولین بار توسط رویترز منتشر شد و در تاریخ 8 ژوئن در وب سایت CDC منتشر شد ، سطح 4 61 کشور را پوشش می دهد که ایالات متحده حتی اگر واکسینه شده باشند شهروندان خود را از بازدید باز می دارد.

my-noi-long-مشاوره-بالا-di-lai2.jpg
مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC)

سخنگوی CDC افزود که 50 کشور و سرزمین موجود در این لیست در سطح 2 یا سطح 1 طبقه بندی می شوند. کشورهای با کمترین خطر ابتلا به COVID-19 شامل سنگاپور ، اسرائیل ، کره جنوبی ، ایسلند ، بلیز و آلبانی هستند. ویتنام همچنین به عنوان یک گروه سطح 1 طبقه بندی می شود ، به این معنی که افرادی که کاملا واکسینه شده اند می توانند بیایند.

کشورهای سطح 3 شامل فرانسه ، اکوادور ، فیلیپین ، آفریقای جنوبی ، کانادا ، مکزیک ، روسیه ، اسپانیا ، سوئیس ، ترکیه ، اوکراین ، هندوراس ، مجارستان و ایتالیا هستند.

وزارت امور خارجه گفت که توصیه های خود را برای انعکاس تغییر اخیر روش (روش ارزیابی) به روز کرده است ، اما اشاره کرد که همه رتبه بندی ها (سطح خطر) تأیید نشده است. ، محدودیت های ورود به ایالات متحده و موانع اخذ نتایج آزمون COVID-19 ظرف 3 روز “.

my-noi-long-مشاوره-بالا-di-lai.jpg
ایالات متحده مشاوره سفر برای بیش از 110 کشور و سرزمین را تسهیل می کند

CDC گفت که تغییر در سطح هشدار خطر برای COVID-19 پس از آن است که CDC معیارهای خود را برای ارزیابی سلامت سفر تجدید نظر کرد. برای ایالات متحده ، CDC همچنین سطح توصیه را از سطح 4 به سطح 3 کاهش داد.

آژانس گفت که معیارهای جدید توصیه “جلوگیری از همه سفرها” (سطح 4) از 100-100000 مورد به COVID-19 تغییر یافته است.

طبق CDC ایالات متحده ، بسیاری از کشورها توصیه های کمتری برای COVID-19 دارند زیرا معیارهای آنها در حال تغییر است یا به دلیل کنترل بهتر وضعیت بیماری در آن کشور.

رویترز افزود که ایالات متحده هنوز هم تمام شهروندان غیرآمریکایی را که طی 14 روز گذشته به چین ، انگلیس ، ایرلند ، هند ، آفریقای جنوبی ، برزیل ، ایران و 26 کشور شینگن در اروپا رفته اند ، منع کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *