نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایالات متحده با موفقیت Patriot PAC-3 ، Patriot PAC-3 MSE ، Patriot PAC-3 CRI را با موفقیت آزمایش کرد.

[ad_1]

در اطلاعات منتشر شده در وب سایت این شرکت آمده است که طی آزمایش موشکی ماسه های سفید در 9 اوت ، لاکهید مارتین نتایج ارتقاء قابلیت رهگیری نسخه PAC سیستم Patriot را نشان داد. 3 MSE و قابلیت اطمینان نسخه Patriot PAC-3 CRI-هر دو می توانند موشک های بالستیک را رهگیری کنند.

ten-lua-phong-khong-patriot-pac-3.jpg
سامانه دفاع موشکی پاتریوت آمریکایی PAC-3

برندا دیویدسون ، معاون رئیس برنامه رهگیری موشک PAC-3 گفت: “آزمایش هایی مانند این نشان می دهد که چگونه ما به توسعه PAC-3 ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که کشور ما برای نبرد آماده است.” و دستاوردهای خود را در قابلیت اطمینان سیستم در این زمینه نشان دهیم. “

دیویدسون گفت: “رزمندگان باید بدانند که سیستم های PAC-3 که از آنها محافظت می کند هنوز پابرجا هستند.”

در طول آزمایشات ، MSE PAC-3 با موفقیت یک هدف تاکتیکی برای موشک بالستیک را رهگیری کرد و نرم افزار و سخت افزار بهبود یافته موشک و پرتاب کننده را تأیید کرد. ارتقاء MSE PAC-3 به سیستم اجازه می دهد تا به سرعت با تهدیدات آینده سازگار شده و به آن پاسخ دهد.

دو سیستم موشکی جداگانه PAC-3 CRI که هر کدام با موفقیت یک هدف تاکتیکی موشک های بالستیک را در حمایت از برنامه نظارت بر ارتش آمریکا (FSP) رهگیری کردند و قابلیت اطمینان آن و آمادگی سیستم موشکی PAC-3 در زمین را تأیید کردند.

با این هفدهمین و هجدهمین موفقیت های PAC-3 CRI ، FSP بر توانایی خود در تشخیص ، ردیابی و رهگیری تهدیدات موشکی در حالی که الزامات قابلیت اطمینان را برآورده می کند ، تأکید کرد. به حوزه اعتماد کنید.

سیستم پاتریوت می تواند از موشک های هدایت شونده مانند Standard ، ASOJ / SOJC ، PAC-2 ، PAC-2 GEM ، GEM / C ، GEM / T و PAC-3 استفاده کند. نسخه پاتریوت موشک PAC-3 دارای برد رهگیری موشک بالستیک تاکتیکی به 40 کیلومتر در مقایسه با 20 کیلومتر در PAC-2 بود ، در حالی که برد در برابر هواپیماهای جنگنده حدود 170 کیلومتر بود.

نسخه MSE PAC-3 با پیشرفتهای موشکی زیاد. به خصوص استفاده از تولید گلوله با موشک های با سرعت بالا و اصل حمله از ضربه به کشتار (استفاده از انرژی جنبشی برای از بین بردن هدف). سخنگوی لاکهید مارتین گفت ، این یک روش بسیار م ofثر برای حمله به اهداف کوچک با سرعت بالا مانند موشک های بالستیک دشمن است.

علاوه بر این ، طراحی پیشرانه دو مرحله ای جامد باعث می شود تا برد م ofثر موشک رهگیر دو برابر شود. موشک رهگیر جدید نیز جمع و جورتر است ، که به شما امکان می دهد تعداد موشک های رهگیر در سکوها را از 4 به 16 افزایش دهید.

PAC-3 CRI نسخه قدیمی تری از Patriot است که به دنبال شکست و انهدام موشک های هدف در پی شکست های پیشرفته MSE PAC-3 فعال می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *