نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایالات متحده از بازدید کنندگان می خواهد ثابت کنند که بدون Covid newkerala.com # 7682 هستند

[ad_1]


نیویورک ، 13 ژانویه: تمام بازدیدکنندگانی که به ایالات متحده پرواز می کنند باید ثابت کنند که از Covid-19 آزاد هستند زیرا ملت با افزایش ویروس کرونا در میان ترس از نسخه مسری بیماری تهاجمی مبارزه می کند در آن ، با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC). طبق دستور صادر شده از سوی رابرت ردفیلد ، مدیر CDC ، افرادی که به ایالات متحده می آیند باید طی سه روز پس از ورود به اینجا ، مدارک کاغذی یا الکترونیکی نشان دهند که آزمایش آنها منفی است.

الزامات آزمایش Covid-19 اکنون برای مسافرانی که بر اساس توافق داوطلبانه ای که فرماندار اندرو کوومو با شرکت های هواپیمایی توافق کرده است ، به نیویورک پرواز می کنند ، برقرار است.

“قبل از عزیمت به ایالات متحده ، یک آزمایش همراه با توصیه های CDC ، برای آزمایش مجدد 3-5 روز پس از ورود و 7 روز ماندن در خانه پس از سفر ، به کاهش سرعت Covid-19 به جوامع سفر آمریکایی کمک می کند. CDC درباره مقررات ملی گفت: “

در این بیانیه آمده است که شرکت های هواپیمایی باید قبل از سوار شدن به پروازها به ایالات متحده و عدم پذیرش صندلی برای افرادی که هیچ مدرکی ندارند یا از انجام آزمایش امتناع می کنند ، نتیجه آزمایش یا “اسناد بهبودی” همه مسافران را بررسی کنند.

ردفیلد گفت: “آزمایش همه خطرات را از بین نمی برد ، اما اگر با یک دوره از اقامت در خانه و اقدامات احتیاطی روزانه مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی همراه باشد ، می تواند سفر را ایمن تر ، سالم تر و مسئولیت پذیرتر کند ، مانند گسترش در هواپیما ، فرودگاه و مقصد را کاهش دهد. “

الزام برای انجام یک آزمایش منفی پس از شکایت فرماندار نیویورک کوومو ، که گفت دولت فدرال باید سفر به انگلیس را به دلیل سویه Covid-19 ، که گفته می شود 70٪ مسری تر از فشار است ، ممنوع است. اکنون در ایالات متحده گسترش یافته است.

طبق قوانینی که ماه گذشته ارائه شد ، مسافران انگلیس پس از ورود به نیویورك به دستور كمیساریای بهداشت شهر دیو چوكشی باید قرنطینه شوند.

شهردار شهر نیویورک ، بیل دی بلازیو ، کلانتری را برای اجرای دستور قرنطینه با مراجعه به خانه ها یا هتل های افرادی که از انگلیس می آیند و پرداخت 1000 دلار جریمه ، مستقر کرد. برای هر روز آنها نظم را می شکنند.

نسخه مسری دیگری از Covid-19 در آفریقای جنوبی یافت شده است و احتمالاً گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد Covid-19 در ایالات متحده تاکنون صبح زود چهارشنبه با 380،796 مرگ به 22.85 میلیون نفر رسیده است.

(Arul Louis می تواند در [email protected] قابل دسترسی باشد و از طریق Twitter درarulouis دنبال شود)

ایالات متحده از بازدید کنندگان می خواهد ثابت کنند که بدون Covid هستند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *