نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

“اکنون زمان آرام شدن و بهبود است.”

[ad_1]

“من می خواهم کار را با حل حمله ویرانگر به پایتخت آغاز کنم. من مانند هر آمریکایی از خشونت ، بی قانونی و هرج و مرج احساس عصبانیت می کنم. “

donald-trump2.jpg
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در ویدئویی که بیش از 2 دقیقه در توییتر ادامه داشت ، اعتراض ها علیه شورش های کپیتول هیل را محکوم می کند

وی همچنین گفت که بلافاصله گارد ملی و آژانس امنیتی فدرال را برای محافظت از ساختمان و بیرون راندن متخلفان مستقر کرد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا گفت: “آمریکا همیشه باید یک کشور قانون و نظم باشد.”

در این ویدئو ، پرزیدنت ترامپ همچنین گفت كه آمریكا به تازگی انتخابات پراسترس داشته است ، اما وی گفت “اکنون زمان آرام شدن و بهبود است.

“مبارزات انتخاباتی من به سختی هر راه قانونی را برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات دنبال می کرد. تنها هدف من تضمین صحت آرا است. در این راه ، من برای دفاع از دموکراسی آمریکا جنگیدم.

پرزیدنت ترامپ گفت: “من همچنان قاطعانه اعتقاد دارم که ما باید قوانین انتخاباتی خود را اصلاح کنیم تا هویت و صلاحیت همه رأی دهندگان را تأیید کنیم و اعتماد به نفس در همه انتخابات آینده را تضمین کنیم.”

donald-trump.jpg
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، با انتشار توییت های فراوان خواستار تظاهرات کنندگان صلح آمیز ، نه بی رحمانه بودg

همچنین در این ویدئو ، رئیس جمهور ترامپ برای اولین بار شکست انتخابات 2020 را علناً تأیید کرد و گفت: “اکنون کنگره نتایج را تأیید کرده و دولت جدید از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد.”

می توان گفت که اگرچه نام برنده ذکر نشده بود – رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، رئیس جمهور ترامپ تایید کنگره پیروزی بایدن را تأیید کرد. در همان زمان ، وی تأیید کرد که قدرت را “هموار و منظم” منتقل خواهد کرد.

پرزیدنت ترامپ گفت: “این افتخار برای شهروندان کشورمان است که به عنوان رئیس جمهور در زندگی خود خدمت می کنند.”

صبح روز 7 ژانویه (بعدازظهر 7 ژانویه ، به وقت ویتنام) ، در یک نشست ویژه دو مجلس ، کنگره ایالات متحده رسما آقای جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2020 تأیید کرد و چهل و چهلمین رئیس جمهور خواهد شد. از ایالات متحده

در تاریخ 14 دسامبر سال 2020 ، کالج انتخاباتی رای به پیروزی جو بایدن بر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ، در رقابت برای ورود به کاخ سفید داد. بر اساس نتایج انتخابات ، جو بایدن 306 رأی انتخاباتی را به دست آورد ، در حالی که رئیس جمهور ترامپ 232 رأی انتخاباتی را به دست آورد.

این آرا elect انتخاباتی مهر و موم شده و به واشنگتن بازگردانده می شود. جلسه دو مجلسین کنگره آمریکا برای شمارش نتایج رای گیری در 14 دسامبر آخرین مرحله در تأیید رسمی پیروزی است. جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، رسماً چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده قبل از سوگند دادن بایدن شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *