نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

او همه چیز را به عنوان مربی جنگجویان شمالی مشاهده خواهد کرد: Azharuddin newkerala.com # 11247

[ad_1]


ابوظبی [UAE]، 19 ژانویه: محمد ازه الدین ، ​​کاپیتان سابق هند ، که بیش از 15000 آهنگ بین المللی کریکت به ثمر رسانده است ، آماده است تا در فصل دوم مسابقات ابوظبی T10 به عنوان مربی تیم برای جنگجویان شمالی بازی کند. این مسابقات از 28 ژانویه تا 6 فوریه در ورزشگاه کریکت شیخ زاید ابوظبی برگزار می شود. آژارالدین گفت که او تمام جلسات تمرینی و مسابقات را که توسط جنگجویان برگزار می شود ، از نزدیک تماشا خواهد کرد. “من به عنوان یک مربی جنگجویان شمالی از نزدیک همه چیز را تماشا خواهم کرد. در واقع ، مربی تیم را هدایت می کند ، بنابراین من به عنوان مربی تیم به بازیکنان و مربیان توصیه می کنم. اگر متوجه شوم که چیزی به مارک بستگی ندارد یا توصیه من برای چیزی لازم است ، پس من Azharudin گفت.

اگرچه جنگجویان شمالی بازیکنان ستاره ای زیادی مانند لندل سیمونز و نیکلاس پوران دارند ، اما آژارالدین به صراحت اعلام کرده است که چشم به راه کار با فقط چند بازیکن نیست.

کاپیتان پیشین هند گفت: “برای من ، حتی یک بازیکن وجود ندارد که مشتاق کار با او باشم ، اما من امیدوارم که با همه بازیکنان تیم جنگجویان شمالی کار کنم. نقش من به عنوان مربی مراقبت از کل تیم است.”

“T10 یک قالب خوب است ، اما در حال حاضر فقط در امارات متحده عربی برگزار می شود. اگر مسابقات T10 در سراسر جهان بیشتر شود ، فقط ما خواهیم دانست که قالب چقدر خوب خواهد بود. در حال حاضر ، T10 به عنوان سال چهارم (نسخه دوم ابوظبی T10 و به طور کلی سال چهارم مسابقات) که این مسابقات در امارات برگزار می شود. “

کاپیتان پیشین هند گفت که در تمام دوران حرفه ای خود از کریکت تست و ODI لذت می برد ، اما مطمئن نیست که از قالب T10 لذت می برد یا خیر.

“مطمئن نیستم که آیا از بازی T10 لذت می برم مگر اینکه یک بازی را اینجا و آنجا انجام دهم ، که در حال حاضر امکان پذیر نیست. من واقعاً کریکت تست و کریکت یک روزه را دوست داشتم. بنابراین ، نمی دانم که آنها از T10 لذت می برند یا نه. ازه الدین امضا کرد ، زیرا تا زمانی که بازی نکنید ، نمی فهمید “.

او همه چیز را به عنوان مربی جنگجویان شمالی مشاهده خواهد کرد: آزهرالدین

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *