نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

او همه چیز را به عنوان مربی جنگجویان شمالی مشاهده خواهد کرد: Azharuddin newkerala.com # 11247ابوظبی [UAE]، 19 ژانویه: محمد ازه الدین ، ​​کاپیتان سابق هند ، که بیش از 15000 آهنگ بین المللی کریکت به ثمر رسانده است ، آماده است تا در فصل دوم مسابقات ابوظبی T10 به عنوان مربی تیم برای جنگجویان شمالی بازی کند. این مسابقات از 28 ژانویه تا 6 فوریه در ورزشگاه کریکت شیخ زاید ابوظبی برگزار می شود. آژارالدین گفت که او تمام جلسات تمرینی و مسابقات را که توسط جنگجویان برگزار می شود ، از نزدیک تماشا خواهد کرد. “من به عنوان یک مربی جنگجویان شمالی از نزدیک همه چیز را تماشا خواهم کرد. در واقع ، مربی تیم را هدایت می کند ، بنابراین من به عنوان مربی تیم به بازیکنان و مربیان توصیه می کنم. اگر متوجه شوم که چیزی به مارک بستگی ندارد یا توصیه من برای چیزی لازم است ، پس من Azharudin گفت.

اگرچه جنگجویان شمالی بازیکنان ستاره ای زیادی مانند لندل سیمونز و نیکلاس پوران دارند ، اما آژارالدین به صراحت اعلام کرده است که چشم به راه کار با فقط چند بازیکن نیست.

کاپیتان پیشین هند گفت: “برای من ، حتی یک بازیکن وجود ندارد که مشتاق کار با او باشم ، اما من امیدوارم که با همه بازیکنان تیم جنگجویان شمالی کار کنم. نقش من به عنوان مربی مراقبت از کل تیم است.”

“T10 یک قالب خوب است ، اما در حال حاضر فقط در امارات متحده عربی برگزار می شود. اگر مسابقات T10 در سراسر جهان بیشتر شود ، فقط ما خواهیم دانست که قالب چقدر خوب خواهد بود. در حال حاضر ، T10 به عنوان سال چهارم (نسخه دوم ابوظبی T10 و به طور کلی سال چهارم مسابقات) که این مسابقات در امارات برگزار می شود. “

کاپیتان پیشین هند گفت که در تمام دوران حرفه ای خود از کریکت تست و ODI لذت می برد ، اما مطمئن نیست که از قالب T10 لذت می برد یا خیر.

“مطمئن نیستم که آیا از بازی T10 لذت می برم مگر اینکه یک بازی را اینجا و آنجا انجام دهم ، که در حال حاضر امکان پذیر نیست. من واقعاً کریکت تست و کریکت یک روزه را دوست داشتم. بنابراین ، نمی دانم که آنها از T10 لذت می برند یا نه. ازه الدین امضا کرد ، زیرا تا زمانی که بازی نکنید ، نمی فهمید “.

او همه چیز را به عنوان مربی جنگجویان شمالی مشاهده خواهد کرد: آزهرالدین

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *