نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انگلیس وزیر بهداشت جدید را منصوب کرد

[ad_1]

sajid-javid.jpg
ساجد جاوید وزیر خزانه داری سابق انگلستان به جای مت هانکوک به عنوان وزیر بهداشت انگلستان

بر این اساس ، آقای ساجد جاوید عصر 26 ژوئن ، کمتر از دو ساعت پس از استعفا مت هانکوک به دلیل نقض مقررات فاصله اجتماعی ، به عنوان وزیر بهداشت منصوب شد.

داونینگ استریت گفت: “ملکه خوشحال است که انتصاب نماینده ساجد جاوید به عنوان وزیر بهداشت و رفاه را تأیید کرده است.”

آقای جاوید پس از کناره گیری از سمت وزیر دارایی در سال گذشته ، برای رهبری پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 باز خواهد گشت. آقای جاوید علاوه بر نظارت بر واکنش دولت به بیماری همه گیر COVID-19 ، مسئول اصلاح بودجه و رفاه اجتماعی خواهد بود.

آقای مت هنكاك پس از انتشار نشریه سان توسط وی و دستیار وی ، خانم كولادانژلو ، در حال اقدام صمیمی در دفتر وزارت بهداشت استعفا داد. گفته می شود که این عکس ها در تاریخ 6 مه گرفته شده است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او به شدت از استعفای آقای هنکاک متاسف است. دفتر داونینگ استریت 10 اصرار داشت که این تصمیم آقای هنکوک است و وی تحت فشار نخست وزیر نیست.

آقای ونكوك در ویدئویی كه در توییتر منتشر كرد ، گفت كه وی با نخست وزیر ملاقات كرده استعفای خود را به عنوان وزیر بهداشت و مراقبت های اجتماعی پیشنهاد داده است. وی گفت: “من فداکاری های بزرگی را که مردم این کشور انجام داده اند درک می کنم و ما که قوانین را تنظیم می کنیم باید آنها را رعایت کنیم و به همین دلیل است که باید استعفا دهم.”

مشخص است که خانم کولادانژلو همچنین از سمت مدیر غیر اجرایی وزارت بهداشت استعفا داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *