نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انرژی و اشتیاق تیم ایندیاس در کل سریال های استرالیایی دیده می شد: PM Modi newkerala.com # 11213

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: در حالی که تیم هند به سرپرستی آژینکیا رهانه در این سریال پیروزی مقابل استرالیا را به ثبت رساند ، نارندرا مودی نخست وزیر روز سه شنبه از این کشور استقبال کرد و گفت اشتیاق و انرژی برای همه وجود دارد. در روز سه شنبه ، سرانجام قلعه استرالیا – گبا – شکسته شد. 32 سال و دو ماه به طول انجامید ، اما این تصور غیرقابل تصور بود که تیم جوان هند ، با شکست دادن مصدومیت ، سه هفته استرالیا را در برابر همه شانس در آزمون نهایی The Gabba سه شنبه شکست داد و سری 2-1 را برد.

“همه ما از موفقیت تیم کریکت هند در استرالیا خوشحالیم. انرژی و اشتیاق چشمگیر آنها در تمام مدت قابل مشاهده بود. این نیز هدف ستاره ای ، سرسختی و عزم چشمگیر آنها بود. به تیم تبریک می گویم! بهترین آرزوها برای تلاش های آینده شما ، “توییت کنید Modi.

راجنات سینگ ، وزیر دفاع اتحادیه نیز در توییتر خود دستاوردهای تیم هند را تحسین کرد.

“چه بازی در بریزبن! این یکی از به یادماندنی ترین پیروزیهای سالهای اخیر است. تیم کرکت هند را برای پیروزی در مسابقه تست و سری مقابل استرالیا تبریک می گویم. این پیروزی بزرگ در استرالیا واقعاً چشمگیر است. یک تیم خوش بازی هند ،” توییت های Singh.

آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد. آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

“اعصاب فولاد” ریشاب بخاطر همه اشتباهاتی که او در این مجموعه با دستکش در دست داشت ، بخشیده خواهد شد ، زیرا هر 89 رانشی که در آخرین ساعت روز سه شنبه به ثمر رساند ، ارزش طلا را داشت. تنها عدالت شاعرانه این است که او برای بردن یک فیلم هیجان انگیز هندی به حد مجاز رسیده است.

اگر به بازی روز گذشته برگردیم که 69 برد در آخرین ساعت طول می کشد ، ممکن است هر تیم دیگری به فکر این باشد که ابتدا تساوی ارائه دهد. اما نه این تیم هندی ، که مملو از جوانان است که معتقدند تا زمانی که بانوی چاق آواز بخواند ، از یکدیگر حمایت می کنند. تیم پین کاپیتان استرالیا با شلوار گهواره ای Rishabh Pant چاره ای نداشت جز اینکه زمین را با مردان در مرز باز نگه دارد. دروازه بان واقعاً ریسک می کرد ، اما شانسش لبخند روشن و آفتابی داشت و یونجه درست کرد.

و هنگامی که واشنگتن سوندار از انتهای 93 به شش و چهار ضربه از دو توپ آخر پت کامینز رسید ، از هفت پرتاب آخر 39 مورد نیاز بود. از آن به بعد ، این یک بازی بود که به طور خاص برای ستاره شلوار T20 ساخته شده است. او در مسافت بعدی با ناتان لیون برای محدودیت های دو برابر پیش رفت و از آنجا مسئله فقط این بود که به حرام-کیری درگیر نشوید.

اما همه چیز با شوبمان گیل 21 ساله و چتشوار پوجارای مجلل روی زمین ایستادن و دوختن یک مشارکت آهسته اما ثابت 114 توپی با 240 توپ پس از اخراج روهیت شارما به مدت 7 در هفتم آخرین صبح آغاز شد. دروازه شرکت کننده باتجربه در این کمپین انگیزه ای بود که بولینگ استرالیا باید روز را از آن آغاز کند. اما دوتایی گیل-پوجارا ایده های دیگری داشت.

انرژی و اشتیاق تیم هندی در کل سریال های استرالیایی دیده می شد: PM Modi

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *