نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اندی ایاسی ، رئیس AWS جایگزین جف بزوس به عنوان مدیر عامل آمازون می شود newkerala.com # 20623

[ad_1]

سانفرانسیسکو ، 3 فوریه: در یک اتفاق غافلگیرانه ، جف بزوس ، که آمازون را به یکی از غالب ترین شرکت های فناوری در جهان تبدیل کرد ، استعفا و سمت جدید خود را به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره در سه ماهه سوم (Q3) اعلام کرد. امسال . اندی جسی که مدیرعامل شرکت ابری آمازون وب وب (AWS) است ، جایگزین بزوس خواهد شد.

این خبر هنگامی منتشر شد که آمازون بزرگترین سه ماهه درآمد کل 125.56 میلیارد دلاری خود را ثبت کرد ، زیرا خرید آنلاین در سه ماه تعطیلات دسامبر در میان همه گیر Covid-19 ، همه رکوردها را شکست.

بزوس اواخر روز سه شنبه گفت: “مدیر عامل آمازون بودن یک مسئولیت عمیق است و این کار بسیار طول می کشد. وقتی شما این مسئولیت را دارید ، توجه به هر چیز دیگری دشوار است.”

وی در بیانیه ای گفت: “وقتی به نتایج مالی ما نگاه می كنید ، آنچه در واقع می بینید نتایج تجمعی بلند مدت این اختراع است. من در حال حاضر آمازون را در ابتكاری ترین حالت تاكنون می بینم ، و آن را به زمان بهینه برای این انتقال تبدیل می كنم.” .

برای تحلیلگران صنعت ، این انتقال غافلگیر کننده بود ، زیرا بسیاری از خرده فروشان انتظار نداشتند که این اتفاق به این سرعت رخ دهد.

“بزوس هنوز بعنوان مدیرعامل نسبتاً جوان است و من تعجب می كنم كه آیا فشار تحقیقات دولت ، كه تیم روابط عمومی نمی تواند تغییر دهد ، در تصمیم آن زمان نقش داشته است. به نظر می رسد نامه به او می گوید كه او می خواهد. نوآوری ، که به نظر می رسد اشتیاق او باشد ، “سوچاریتا کودالی ، معاون رئیس جمهور و تحلیلگر ارشد Forrester ، به IANS گفت.

مدیرعامل جدید شخصی است که مسئول و پدر تجارت AWS است ، برای همه اهداف و اهداف. آیا این بدان معنی است که بخار کامل برای ابر و تبلیغات است ، در حالی که خرده فروشی بیشتر یک “نگهداری” است و نه رشد کسب و کار؟ ” کدها را اضافه کنید.

بزوس از زمان تأسیس این شرکت در سال 1994 مدیرعامل آمازون بوده و آن را به یکی از غالب ترین شرکت های فناوری در جهان تبدیل کرده است.

این سفر همچنین با دارایی خالص نزدیک به 180 میلیارد دلار او را به ثروتمندترین مرد زمین تبدیل کرد.

جاسی از زمان تاسیس خود در سال 2003 AWS را هدایت می کند و در سال 2016 به عنوان مدیرعامل Cloud arm منصوب شد.

در سه ماهه چهارم سال 2020 ، سیستم رایانش ابری AWS آمازون شاهد رشد 28 درصدی درآمد خود نسبت به 9.95 میلیارد دلار در سال قبل با رشد 28 درصدی به 12.7 میلیارد دلار بود.

به طور کلی ، آمازون سود خالص خود را برای سه ماهه تعطیلات دو برابر کرد و به 7.2 میلیارد دلار رسید ، در حالی که در مدت مشابه 3.9 میلیارد دلار در سال 2019 ، 3.3 میلیارد دلار بود.

فروش خالص آمازون برای کل سال با 38 درصد افزایش به 386.1 میلیارد دلار رسیده است.

سهام آمازون در معاملات بلند مدت روز سه شنبه 1٪ افزایش یافت.

“آمازون به دلیل اختراع همان چیزی است که وجود دارد. ما کارهای دیوانه وار را با هم انجام می دهیم و سپس آنها را عادی می کنیم. ما پیشگامان بررسی مشتری ، 1 کلیک ، توصیفات شخصی ، تحویل سریع و سریع Prime ، خرید فقط Walk Out ، Climate Pledge ، Kindle ، الکسا ، بازار ، زیرساخت های رایانش ابری ، گزینه های شغلی و موارد دیگر “، بزوس گفت.

برایان اولساوسکی ، مدیر مالی آمازون در گفتگو با تحلیلگران گفت که این شرکت یک طرح جانشینی “بسیار موثر” دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *