نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اندونزی جسد قربانی سقوط هواپیما را پیدا کرد

[ad_1]

mb.jpg
امدادگران در جستجوی هواپیمای بدبخت در بندر جاکارتا هستند. (عکس: AFP / VNA)

مقامات اندونزی صبح 10 ژانویه اعلام کردند که بسیاری از اجساد انسان در آبهای ساحل جاکارتا ، پایتخت ، منطقه هواپیمای SJ-182 هواپیمایی Sriwijaya Air (اندونزی) در 9 / اول تصادف کرده است.

یوسری یونس ، سخنگوی پلیس جاکارتا در مصاحبه با تلویزیون مترو گفت که این نیروها دو کیسه دریافت کرده اند ، یکی حاوی وسایل شخصی مسافران و دیگری حاوی بقایای باقی مانده است.

به گفته مقامات اندونزی ، هواپیمای حامل 62 مسافر شرکت هواپیمایی ارزان قیمت Sriwijaya Air اندکی پس از پرواز از فرودگاه جاکارتا تصور می شد که در دریا سقوط کرده است. طبق داده های ردیابی پرواز ، بوئینگ 737-500 حدود چهار دقیقه پس از ترک فرودگاه بین المللی سوکارنو-هتا در دریا غرق شد.

هنوز علت دقیق این حادثه مشخص نشده است. ارتش و بسیاری از خودروهای نجات مانند کشتی های جنگی ، هلی کوپترها و غواصان هنوز برای یافتن قربانیان خود با زمان مسابقه می دهند ، اما امید یافتن بازماندگان ناچیز به نظر می رسد.

بودی کاریا سومادی ، وزیر حمل و نقل اندونزی به خبرنگاران گفت که تصور می شد این صحنه در نزدیکی جزایر توریستی در سواحل جاکارتا باشد. پیش از این ، هواپیمای بوئینگ 737-500 چند دقیقه پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت به شهر پونتیاناک در استان کالیمانتان غربی ، با یک برنامه ریزی 90 دقیقه ای با ایستگاه کنترل ترافیک هوایی قطع ارتباط کرد.

طبق رسانه های محلی ، 62 سرنشین از جمله 10 کودک و 6 خدمه همه اندونزیایی هستند. طبق داده ها ، 4 دقیقه پس از پرواز ، هواپیما در کمتر از 1 دقیقه ارتفاع بیش از 10000 فوت (حدود 3000 متر) را از دست داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *