نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اندونزی بیش از 580 کیلوگرم مت آمفتامین از 3 گروه بین المللی دارویی کشف و ضبط کرد

[ad_1]

ژنرال پتروس رینهارد گولوس ، رهبر BNN گفت که مت آمفتامین (مت آمفتامین یا مت) در بالا در سه مکان مختلف یافت شد: منطقه آچه بسار ، منطقه آچه شرقی در استان آچه و پولا بورونگ در استان ریاوس. آژانس شین هوا.

بر اساس شواهد به دست آمده از BNN ، این داروها از پاکستان ، مالزی و مثلث طلایی ، که بین سه مرز لائوس ، تایلند و میانمار واقع شده است ، به اندونزی قاچاق می شود – که به عنوان بزرگترین تولید کننده دارو در جنوب شرقی آسیا شناخته می شود.

ma-tu-da.jpg
تصویر

به ویژه ، اولین مقدار مت آمفتامین از مالزی در یک قایق چوبی ایدی رایوک از اندونزی در استان آچه شرقی آورده شده است.

پلیس یک مظنون با حروف اول MH را در ایدی رایوک ، سپس RU و ایالات متحده ، عضو مجلس قانونگذاری منطقه ای منطقه Bireuen ، در Beusa Meuranoe ، شرق آچه دستگیر کرد.

آقای گولوس گفت: “مأموران 26.66 کیلوگرم ماده کریستال مت را در یک اتومبیل آمریکایی پیدا کردند که در زیر برف پاک کن ها ، سپر جلو و صندلی های عقب پنهان شده بود.

گولوز گفت نهادی با حروف اول ایالات متحده آمریکا مسئول قاچاق مواد مخدر در آچه ، مدان و جامبی است.

بسته دوم مت آمفتامین از پاکستان منشأ گرفته و با یک قایق ماهیگیری به آچه آورده شده است.

بر این اساس ، پلیس 420 کیسه پلاستیکی حاوی 536.84 کیلوگرم مت آمفتامین را در خانه ای که توسط مظنونی به نام BU در داروسلام ، آچه بشار به عنوان داروخانه استفاده می شد ، توقیف کرد.

علاوه بر دستگیری BU ، پلیس همچنین HY را در Banda Aceh و MUR را در Aceh Besar دستگیر کرد. در این پرونده ، دو مظنون AM و MT نیز در قاچاق دست دارند.

گولوز افزود ، پلیس هنوز در حال تحقیق در مورد ادعاهای مربوط به یک خارجی است که نام او مخفف شده است AZ.

روز سه شنبه ، هنگام گشت زنی پلیس در آبهای جزیره بورونگ ، از قایق چوبی 17.81 کیلوگرم متامفتامین کشف و ضبط شد. بر این اساس ، دارو با دقت در 17 کیسه چای بسته بندی و در دو قوطی آهنی قرار گرفت. در این مورد ، پلیس مظنونی را با حروف اول SU دستگیر کرد.

اندونزی به یک محل عبور مجرمان بین المللی مواد مخدر تبدیل شده است. در سال 2018 ، پلیس این کشور 3 تن مت آمفتامین را که منشا آن از تایوان (چین) است کشف و ضبط کرد.

در آوریل ، اندونزی 13 نفر را در قاچاق غیرقانونی مواد مخدر از جمله 3 ایرانی و 1 پاکستانی به جرم حمل 400 کیلوگرم مواد مخدر به اندونزی به اعدام محکوم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *