نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اما رابرتز اولین عکس از پسرش را به اشتراک می گذارد newkerala.com # 7805

[ad_1]


واشنگتن ، 13 ژانویه: سرانجام اما رابرتز بازیگر و خواننده هالیوودی سرانجام اولین عکس از پسرش رودس را در یک لحظه جذاب دوقلو سازی در روز سه شنبه (به وقت محلی) به اشتراک گذاشت. به گزارش E! این خبر را که Screen Queens Fellowship به اینستاگرام منتقل کرد و عکسی از آن دو یا دو مادر مادر و پسر در حالی که فرزند اولشان را روی نیمکت حیاط خانه خود در آغوش گرفته بودند ، پوشید ، به اشتراک گذاشت. وی عنوان این عکس را چنین عنوان کرد: “از اینکه سال 2020 برای یک چیز فهمیدید متشکرم. چراغ روشن ما رودز رابرت هدلوند.”

در حالی که دختربچه مارک Babe and Tess را بر تن داشت ، اما لباس استلا مک کارتنی را با صندل های نارنجی Andrea Wazen در عکس تکان داد.

عکس هلو به یک افسانه شهر تبدیل شد ، زیرا لیست های A مانند اشلی تیزدیل ، تیلور لاوتنر ، دلیله بل هملین ، بیلی لوردز ، آرون پل ، جیمی-لین سیگلر و لیلی آلدریج عشق خود را به بخش نظرات ارسال کردند.

به گزارش E! خبر اما ، که بیست و نه ساله است ، در روز 27 دسامبر در لس آنجلس به همراه شریک زندگی خود گرت هدلوند از پسرش استقبال کرد. ستاره هولیدیت تعطیلات را با یادگیری نقش جدید خود به عنوان یک مادر گذراند.

اما رابرتز اولین عکس از پسرش را به اشتراک می گذارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *