نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

امارات واکسن چینی Sinopharm را برای کودکان 3 تا 17 سال تزریق می کند

[ad_1]

sinopharm.jpg
امارات واکسن چینی Sinopharm را برای کودکان 3 تا 17 سال تزریق می کند

آژانس ملی مدیریت بلایای طبیعی و مدیریت بحران (NCEMA) امارات در 2 آگوست در توییتر اعلام کرد که این کشور واکسیناسیون کودکان از 3 سالگی تا واکسن علیه کووید -19 را آغاز می کند. 17 ساله.

NCEMA با اشاره به بیانیه وزارت بهداشت امارات ، تأکید کرد که این تصمیم بر اساس “ارزیابی عمیق و آزمایشات بالینی” گرفته شده است ، اما جزئیات ارائه نکرد.

در ماه ژوئن ، مقامات امارات اعلام کردند که Sinopharm را روی 900 کودک آزمایش کرده اند تا پاسخ ایمنی آنها را کنترل کنند. به طور خاص ، این گروه شامل اعضای خانواده سلطنتی است.

امارات متحده عربی کشوری عربی در خلیج فارس است که بالاترین میزان واکسیناسیون علیه COVID-19 در جهان را دارد. این کشور واکسن Pfizer-BioNTech (PFE.N) را برای کودکان 12 تا 15 ساله اجرا کرد.

در 1 آگوست ، وزارت بهداشت امارات اعلام کرد که 78.95 درصد از مردم (حدود 9 میلیون نفر) با حداقل یک دوز واکسن واکسینه شده اند و تا 70.57 درصد از مردم 2 دوز دریافت کرده اند.

به طور خاص ، امارات متحده عربی همچنین در حال تولید واکسن اختصاصی خود علیه COVID-19 پس از همکاری Sinopharm با شرکت فناوری مستقر در ابوظبی Group42 است.

خبرگزاری شین هوا به تازگی به مطالعه ای در سریلانکا اشاره کرده است که نشان می دهد دو دوز واکسن Sinopharm سطوح آنتی بادی مشابه آنهایی را که با COVID-19 آلوده شده بودند و بهبود یافته بودند ، تولید می کند.

به گزارش شینهوا ، دانشگاه Jayewardenepura در سریلانکا مطالعه کرده و به این نتیجه رسیده است که واکسن Sinopharm حتی در نوع دلتا (B.1.617) ، که برای اولین بار در هند کشف شد ، مثر است.

واکسن سلول ورو ، تولید شده توسط Sinopharm و تولید شده توسط موسسه محصولات بیولوژیکی پکن ، چین ، دارای مجوز برای استفاده در 64 کشور و سرزمین است که توسط سازمان بهداشت جهانی (WTO) تأیید شده است و یک لیست اضطراری از موارد استفاده.. تا به امروز ، این واکسن در 59 کشور جهان با حدود 800 میلیون دوز استفاده شده است.

در ویتنام ، واکسن سلول ورو به طور مشروط توسط وزارت بهداشت برای نیازهای فوری در پیشگیری و کنترل COVID-19 تأیید شده است. ویتنام 500000 دوز واکسن Sinopharm اهدا شده توسط دولت چین دریافت کرده است و از ژوئیه 2021 این واکسن را اداره می کند.

Quang Ninh اولین شهرکی است که تزریق 88،100 دوز از اولین دوز را تکمیل کرده و تزریق دوم را از 4 آگوست انجام می دهد. به طور خاص ، Binh Lieu و Quang Ninh به پوشش واکسیناسیون برای 50 of از جمعیت منطقه دست یافته اند. شهر هوشی مین نیز این واکسن را دریافت کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *