نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

الیزابت چمبرز در برابر پرونده شوهر سابق ارتش چکش صحبت می کند ، رسوایی مداوم newkerala.com # 20393

[ad_1]

واشنگتن ، 2 فوریه: همسر گریخته بازیگر آمریکایی Army Army Hammer ، الیزابت چمبرز ، در یک پست اینستاگرامی به ادعاهای سو abuse استفاده جنسی و تخیلات آدم خواری درباره چکش پرداخت. اتاق ها از قربانیان حمله و آزار حمایت می کردند. طبق گفته فاکس نیوز ، این بازیگر 34 ساله در حال حاضر درگیر یک رسوایی است که ماه گذشته آغاز شد ، زمانی که پیام های خصوصی ادعا شده توسط او نوشته شده بود – آنها تأیید نشده بودند – حاوی تخیلات جنسی گرافیکی ، و همچنین اشارات به آدم خواری بود.

از آن زمان ، هامر با ادامه انتقادات عمومی ، از چندین نقش کنار رفت و اکنون چمبرز ، که تابستان گذشته از هامر جدا شد ، صحبت کرد.

این ستاره 38 ساله روز دوشنبه (به وقت محلی) یک عکس ساده از غروب خورشید در ساحل را روی سکوی اشتراک عکس به اشتراک گذاشت.

وی در زیرنویس شروع كرد: “من هفته ها تلاش كرده ام تا هر آنچه را كه اتفاق افتاده پردازش كنم. من شوكه شده ام ، تحت فشار قرار گرفته ام و بیش از حد تحت فشار قرار گرفته ام.”

“قلب قلب کنار ، من گوش می دهم و به این مسائل حساس گوش می دهم و آموزش می دهم. من نمی دانستم که چقدر نمی دانستم.”

چمبرز سپس گفت که او از “هر قربانی حمله یا سو abuse استفاده” حمایت می کند و هر کسی را که چنین محاکمه ای را تجربه کرده است تشویق می کند تا به دنبال بهبودی باشد.

وی گفت: “در حال حاضر در این مورد توضیحی نمی دهم. تنها تمرکز و توجه من همچنان به فرزندان ما ، کار و بهبودی من در این دوران فوق العاده دشوار خواهد بود.”

طبق فاکس نیوز ، چمبرز دو فرزند با هامر ، هارپر گریس 6 ساله و فورد آرماند داگلاس 4 ساله مشترک است.

وی در پایان گفت: “از همه محبت و حمایت شما متشکرم و پیشاپیش از لطف ، احترام و توجه شما به کودکان و من وقتی راه های پیشرفت را پیدا می کنیم متشکرم.”

این بازیگر همچنین توسط دوست دختر سابق خود پیج لورنز به اتهام رفتار “اهریمنی” متهم شده است.

ماه گذشته ، لورنزه به فاکس نیوز گفت که “در اوایل” رابطه آنها ، هامر تمایل به استفاده از دنده های خود و همچنین معرفی او به “رابطه باز چندجانبه” شامل BDSM ابراز کرده بود.

طبق گفته فاکس نیوز ، چندین زن دیگر نیز ادعاهای مشابهی را مطرح کرده اند ، اما هامر برائت خود را حفظ می کند.

وکیل همر ، اندرو برتلر ، در آن زمان در بیانیه ای به فاکس نیوز گفت: “این ادعاها در مورد آقای هامر به وضوح خلاف واقع است. هرگونه تعامل با این شخص یا شریک زندگی وی کاملاً توافقی بود ، زیرا در مورد آنها کاملاً بحث و توافق و مشارکت متقابل صورت گرفت.”

“داستان هایی که در رسانه ها جاودانه می شوند ، تلاشی اشتباه برای ارائه روایتی یک طرفه به منظور خدشه دار کردن شهرت آقای همر است و گزارش های دست اندرکاران این امر را اثبات می کند.”

در همین حال ، هامر پس از خروج از عروسی Shotgun در میان رسوایی پیام رسانی ادعا شده ، گفت: “من به این گاوها ** پاسخ نمی دهم ، اما با توجه به حملات جعلی و جعلی آنلاین علیه من ، اکنون نمی توانم با صراحت وجدان فرزندانم را به مدت 4 ماه برای ساخت فیلم در جمهوری دومنیکن رها می کنم. “

“Lionsgate از من در این امر حمایت می کند و من به خاطر آن از آنها سپاسگزارم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *