نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

الک بالدوین به عنوان رئیس جمهور ترامپ یک شماره وداع جعلی صادر کرد newkerala.com # 7569

[ad_1]

واشنگتن ، 13 ژانویه: الک بالدوین نقش خود را به عنوان “Emmy Saturday Night Live” به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ برای ارائه یک سخنرانی خداحافظی جعلی فقط یک هفته قبل از خداحافظی فرمانده کل قوا از کاخ سفید تکرار کرد. به گزارش فاکس نیوز ، این بازیگر و کمدین برای ارائه “هاستا لا ویستا ، سخنرانی خداحافظی ترامپ آمریکا” با کورت اندرسن نویسنده همکاری کردند.

سه دقیقه تیزر کتاب صوتی نزدیک به 45 دقیقه در روز سه شنبه (به وقت محلی) از SoundCloud منتشر شد. تیزر تبلیغاتی بالدوین را می بیند که صدای ترامپ را تحمیل می کند و می گوید سخنرانی پیش رو “مهمترین سخنرانی” رئیس جمهور است.

فاکس نیوز به نقل از بالدوین گفت: “درست است. برای مدتی ، هنوز می توانید بگویید” سال نو مبارک “، زیرا در شب سال نو آزاد بودید تا دور هم جمع شوید و مهمانی های خارق العاده ای برگزار کنید و بدون ماسک در آغوش بگیرید و آواز بخوانید و بوسه بزنید.” همانطور که ترامپ می چرخد.

بالدوین در سخنرانی خود به حمله سال نو پرتاب شده توسط ترامپ در استراحتگاه خود در مار-لا-لاگو اشاره کرد ، که گزارش شده است در میان شیوع ویروس کرونا به ماسک صورت یا فاصله اجتماعی احتیاج ندارد.

سپس شنیده می شود که بالدوین پس از صحبت با شخصی در پس زمینه ، خودش را اصلاح می کند.

تمسخر ترامپ گفت: “خوب ، متوجه شدم. یا با نقاب. انتخاب شما ، به خصوص اگر به اندازه من و خانواده اول مصونیت نداشته باشید.”

مونولوگ با بالدوین ادامه داد ، وی گفت كه وقتی ترك رئیس جمهور را ترك كرد “آمریكا دوباره بسیار بزرگ خواهد شد” ، تعطیلات عید پاک در راه است.

“به زودی در ماه مارس یا آوریل ، یا هر زمان ، سعی کنید به رستوران یا فروشگاه بروید ، اگر همه بسته نیستند ، و بگویید ،” عید پاک مبارک! ” به نقل از فاکس نیوز ، ترامپ گفت: “آنها سر شما فریاد می کشند ، شما را لگد می کنند ، حتی اگر ماسک بزنید.”

وی افزود: “اگرچه اگر بخواهم واقعاً می توانستم تقلب كنم ، اما این كار را نمی كنم ، و به همین دلیل آنها از من متنفرند – از جعلی ها ، رادیكال ها ، لیبرال ها ، نخبگان ، رسانه های جعلی ، آنتی فاس – زیرا من حقیقت را خیلی زیاد می گویم.”

بالدوین سپس ادعای واقعی ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات سال 2020 را به سخره گرفت.

“واشنگتن کاری را که من اکنون انجام می دهم اختراع کرد. آنچه بسیاری از مورخان” خطاب خداحافظی “خوانده اند … می تواند دوباره اجرا شود ، به راحتی پیروز شود ، یک دوره دیگر ، سپس دوباره و دوباره و دوباره ، هیچ قانونی علیه آن وجود ندارد. همچنین پس از آن در انتخابات تقلب صورت نگرفت. ”

پس از آن شعارهای “ما ترامپ را دوست داریم” در پس زمینه شروع به انعکاس می کند ، پس از آن در صوتی ترامپ “گروه” را متشکل از الکساندریا اوکاسیو-کورتس ، دموکرات ها ، ایانا پرسلی ، ایلهان عمر ، کوری بوکر و راشیدا تلیبه و کامالا هریس به نام “فولا هریس” خواند. .

“خداحافظ فعلاً تا کاخ سفید ، زیرا هرگز نگو هرگز. منظور من این است که می دانید ، پس از تسلط کامل کمونیست ها ، به این گروه در کنگره نگاه کنید. من آن را تیم مرگ می نامم ، مانند مکان های بدی که از آنجا می آیند “بالدوین گفت.

اوایل ماه اکتبر ، این بازیگر 62 ساله مقاله ای توسط رئیس جمهور ترامپ در طرحی از Saturday Night Live نوشت و برای عموم افشا کرد که آزمایش مثبت او و بانوی اول ملانیا ترامپ برای COVID-19 است. همکار بالدوین جیم کری نقش جو بایدن را بر عهده گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *