نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

الن دی جنرس شروع به مبارزه با Covid-19 newkerala.com # 8304لس آنجلس ، 14 ژانویه: الن دی جنرس ، کمدین ، ​​گفت که هنگام آماده سازی برای نمایش خود ، با بیماری کوید -19 تشخیص داده شد و نشان داد که همه اطرافیان او خیلی زود فرار کردند. گزارش variant.com در حالی که مجری محبوب تلویزیون به برنامه گفتگوی خود بازگشت ، از مونولوگ آغازین برای جزئیات تجربه Covid خود استفاده کرد.

دی جنرس گفت: “من برای فیلمبرداری نمایش آماده می شدم و مو و آرایش داشتم ، صورتم را پودر کردم و اکستنشن هایم را قرار دادم ، و سپس دستیار من کریگ وارد شد و گفت:” شما یک آزمایش COVID دادید “.

“و سپس همه اطراف من فرار کردند. خنده دار است ، مردم واقعاً می ترسند و فرار می کنند. برخی دیگر از آن زمان برنگشته اند. به هر حال ، من بلافاصله استودیو را ترک کردم و تیم ایمنی Covid ما به همه افرادی که با آنها تماس گرفتم اطلاع داد. آنها گفتند ( وی افزود: “تهیه کننده اجرایی) توسط اندی لاسنر و او با سرعت کامل از گروه فرار کرد ، که شگفت انگیز است – من نمی دانستم که می توانی بدو”

وی ادامه داد: “من به خانه رفتم ، بدیهی است که باید قرنطینه می شدم” ، پورتیا (دو روسی) باعث شد در اتاق دیگری روی تخت دیگر بخوابم زیرا او تخت اتومبیل مسابقه را فقط برای خودش می خواست. من روزانه 16 ساعت می خوابیدم و روز چهارم با گرفتگی عضلات کمر از خواب بیدار شدم و همینطور ادامه یافت و دکتر من را به داروهای مسکن و شل کننده عضلات فرو برد. “

DeGeneres تشخیص خود را در 10 دسامبر اعلام کرد و در توئیتر نوشت: “سلام به همه ، من می خواهم به شما اطلاع دهم که آزمایش مثبتی برای Covid-19 دارم. خوشبختانه در حال حاضر احساس خوبی دارم. هرکسی که از نزدیک با من در ارتباط باشد ، تمام دستورالعمل های صحیح CDC را مطلع و دنبال کنید.

وی افزود: “من بعد از تعطیلات همه شما را دوباره می بینم. لطفا سلام و سلامت باشید. عشق ، الن ،”

الن دی جنرس شروع به مبارزه با کوید -19 می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *