نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

الن دی جنرس شروع به مبارزه با Covid-19 newkerala.com # 8304

[ad_1]


لس آنجلس ، 14 ژانویه: الن دی جنرس ، کمدین ، ​​گفت که هنگام آماده سازی برای نمایش خود ، با بیماری کوید -19 تشخیص داده شد و نشان داد که همه اطرافیان او خیلی زود فرار کردند. گزارش variant.com در حالی که مجری محبوب تلویزیون به برنامه گفتگوی خود بازگشت ، از مونولوگ آغازین برای جزئیات تجربه Covid خود استفاده کرد.

دی جنرس گفت: “من برای فیلمبرداری نمایش آماده می شدم و مو و آرایش داشتم ، صورتم را پودر کردم و اکستنشن هایم را قرار دادم ، و سپس دستیار من کریگ وارد شد و گفت:” شما یک آزمایش COVID دادید “.

“و سپس همه اطراف من فرار کردند. خنده دار است ، مردم واقعاً می ترسند و فرار می کنند. برخی دیگر از آن زمان برنگشته اند. به هر حال ، من بلافاصله استودیو را ترک کردم و تیم ایمنی Covid ما به همه افرادی که با آنها تماس گرفتم اطلاع داد. آنها گفتند ( وی افزود: “تهیه کننده اجرایی) توسط اندی لاسنر و او با سرعت کامل از گروه فرار کرد ، که شگفت انگیز است – من نمی دانستم که می توانی بدو”

وی ادامه داد: “من به خانه رفتم ، بدیهی است که باید قرنطینه می شدم” ، پورتیا (دو روسی) باعث شد در اتاق دیگری روی تخت دیگر بخوابم زیرا او تخت اتومبیل مسابقه را فقط برای خودش می خواست. من روزانه 16 ساعت می خوابیدم و روز چهارم با گرفتگی عضلات کمر از خواب بیدار شدم و همینطور ادامه یافت و دکتر من را به داروهای مسکن و شل کننده عضلات فرو برد. “

DeGeneres تشخیص خود را در 10 دسامبر اعلام کرد و در توئیتر نوشت: “سلام به همه ، من می خواهم به شما اطلاع دهم که آزمایش مثبتی برای Covid-19 دارم. خوشبختانه در حال حاضر احساس خوبی دارم. هرکسی که از نزدیک با من در ارتباط باشد ، تمام دستورالعمل های صحیح CDC را مطلع و دنبال کنید.

وی افزود: “من بعد از تعطیلات همه شما را دوباره می بینم. لطفا سلام و سلامت باشید. عشق ، الن ،”

الن دی جنرس شروع به مبارزه با کوید -19 می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *