نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

التون جان ویکتوریا بکهام را به بازنشستگی از Spice Girls الهام می دهد newkerala.com # 7495

[ad_1]


لندن ، 13 ژانویه: خواننده تبدیل به طراح ویکتوریا بکهام می گوید که التون جان ، خواننده و ترانه سرا افسانه ای انگلیسی ، از کنسرت محبوب Spice Girls الهام گرفته است. این ستاره 46 ساله به عنوان عضوی از گروه دختران به شهرت رسید. در سال های اخیر ، او برنامه های جمع آوری را لغو کرده است. به نقل از femalefirst.co.uk ، وی هنگام نوشتن نامه ای به آینده خود در مجله انگلیسی Vogue ، دلیل خود را فاش کرده است.

سالها پیش به یاد بیاورید که دوست عزیز خود التون جان را روی صحنه در لاس وگاس تماشا می کردید. او “رقصنده کوچک” را برای اولین بار اجرا کرد و شما فهمیدید که برای او مانند اکسیژن است. این یک لحظه زندگی است. وی گفت: “در حالی که آواز و رقص برای شما سرگرم کننده بود ، اما این علاقه شما نبود.”

وی افزود: “روز دیگر شما به دنبال رویاهای خود بودید. وقت آن بود که از یک دختر ادویه ای عقب نشینی کنید. این اولین باری بود که به تنهایی می دوید و وحشتناک بود. بستن سر مشخص کننده شما ترسناک بود.”

ویکتوریا پس از ترک گروه به ایجاد امپراتوری مد و خط زیبایی خود ادامه داد. وی اشاره کرد که پروژه های دیگری نیز آماده شده است.

وی در نامه خود ادامه داد: “من می دانم كه شما هنوز در حال كشف مجدد خود هستید ، چالش های جدید را می پذیرید و افراد ناراضی را نادیده می گیرید. شما همیشه فراتر از خرد پذیرفته شده برای هموار كردن مسیر خود هستید.”

وی افزود: “اول ، شما این علاقه را در مد و اخیراً در زیبایی پیدا کردید. بعدی چیست؟ من دارم می دانم که”

التون جان از ویکتوریا بکهام الهام گرفت تا از Spice Girls بازنشسته شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *