نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

افشاگری های حیرت انگیز از اولین جلسه توجیهی FBI پس از حمله به پایتخت ایالات متحده newkerala.com # 7541

[ad_1]

نیویورک ، 13 ژانویه: کمتر از یک هفته پس از حمله مرگبار یک هیئت حرفه ای ترامپ به پایتخت ایالات متحده ، دفتر تحقیقات فدرال (FBI) در حال حاضر بیش از 100000 رسانه دیجیتال را حمل می کند تا ضربه ای از هرج و مرج منجر به آن ایجاد کند. 5 نفر ، از جمله یک افسر پلیس. وزارت دادگستری آمریکا گروه ویژه ای را برای بررسی سرقت اتهاماتی که منجر به 20 سال زندان می شود ، ایجاد کرده است. مقامات در حال بررسی جریان نقدی و پیشرفت آنها هستند.

با ادامه یافتن شواهد خیره کننده جدید ، FBI در حال حاضر 170 پرونده را کشف کرده و هزاران شاهد را تحت عنوان تحقیق از دامنه و مقیاس “بی سابقه” ردیابی می کند.

مایکل شروین ، وکیل فعلی ایالات متحده در ناحیه کلمبیا ، برای اولین بار از زمان حمله 6 ژانویه ، ملت را مطلع کرد.

سخنان وی مهمترین جزئیات آنچه را که دقیقاً حوالی ظهر در روز کنگره برای تأیید انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده اتفاق افتاد ، ارائه می دهد.

بخشهایی از جلسه توجیهی به ما می گوید که دقیقاً در چه وضعیتی قرار دارد ، فقط یک هفته پس از بازیگری ، که اکنون دارای قوی ترین پوشش امنیتی در تاریخ انتقال سیاسی در آمریکا است.

در زیر به نقل از سخنان شروین اشاره شده است که مقیاس گسترده آنچه را که جهان در صفحه نمایش دیده است ، توضیح می دهد.

“ما در حال حاضر بیش از 170 پرونده موضوعی را باز کرده ایم ، به این معنی که این افراد به عنوان بالقوه عاملان جنایات در داخل و خارج از پایتخت شناخته شده اند. از این 170 پرونده که قبلاً باز شده اند ، انتظار دارم این پرونده به صدها مورد افزایش یابد. در هفته های آینده ما بیش از 70 پرونده را متهم کرده ایم و دوباره این تعداد ، که من گمان می کنم ، به صدها نفر افزایش خواهد یافت. ”

“دامنه رفتار مجرمانه واقعاً در هر نوع سناریویی که ما FBI یا DOJ را مشاهده کرده ایم واقعاً غیر قابل حدس است ، ما همه موارد را نقض می کنیم ، از تخلف ساده تا سرقت نامه الکترونیکی تا سرقت دستگاه دیجیتال در داخل کاپیتول ، تا حمله به افسران محلی.” مقامات فدرال چه در خارج و چه در داخل کاپیتول ، به سرقت اطلاعات بالقوه امنیت ملی یا اطلاعات دفاع ملی به جرم و جنایت و حتی تحقیقات بیش از حد حقوق مدنی ، بنابراین تنها دامنه موارد و رفتارهای جنایی ، آنچه ما در نظر داریم ، واقعاً گیج کننده است. “

“دامنه و مقیاس این تحقیق در این موارد نه تنها در تاریخ FBI ، بلکه احتمالاً در تاریخ DOJ ، که در آن پایتخت اساساً یک صحنه جنایت در خارج و داخل است ، بی سابقه است و ما به معنای واقعی کلمه هزاران شاهد بالقوه داریم. و یک سناریو که در آن صدها پرونده جنایی خواهیم داشت. فقط برای تنظیم همه چیز ، تحقیقات گسترده کار و تلاش زیادی خواهد برد و یک شبه حل نخواهد شد. در هفته های آینده حل خواهد شد ، در ماه های آینده حل نخواهد شد. این یک تحقیق طولانی مدت خواهد بود … همه در دراز مدت. “

“از آنجا که ما برای مشاوره ، فیلم و عکس فراخوانده ایم. بیش از 100000 رسانه دیجیتال دریافت کرده ایم که کاملاً خارق العاده است. و ما به دنبال همه هستیم تا اطلاعات و اطلاعات را بررسی کنیم.”

“من می خواهم تأکید کنم که FBI حافظه طولانی دارد. شرکای ما در خیابان ها هستند و مشتریان بالقوه خود را بررسی می کنند ، نه تنها در منطقه DC ، بلکه در سراسر کشور از طریق 56 دفتر FBI. نمایندگان دفاتر محلی ما اگر فهمیدیم که شما بخشی از فعالیت های جنایتکارانه کاپیتول هستید ، درب شما را می کوبد. “

“وقتی رفتار مجرمانه رخ می دهد ، ما سعی می کنیم در اسرع وقت افراد را متهم کنیم. بنابراین هنگام خروج این شرکت کنندگان از کپیتول ، دستورالعمل های راهپیمایی از طرف اجرای قانون فدرال باید در اسرع وقت این افراد را پیدا و متهم کنند. این تازه آغاز است ، بنابراین پس از طرح این اتهامات کیفری ، که به نیروهای انتظامی ایالات متحده اجازه می دهد افرادی را از دالاس تا آرکانزاس تا نشویل تا کلیولند ، و جکسونویل دستگیر کنند ، این همان چیزی است که در چند روز گذشته. واقعاً بسیار شگفت انگیز است. اکنون که این اتهامات ثبت شده است ، ما توانایی این را داریم که اتهامات جدی تری را به این افراد متهم کنیم و این دقیقاً همان اتفاقی است که افتاده است. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *