نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

افسران پلیس کاپیتول چند روز پس از ناآرامی ها در واشنگتن درگذشت ، مقامات می گویند او خودکشی می کند newkerala.com # 6194

[ad_1]


واشنگتن ، 11 ژانویه: روز یکشنبه بیانیه پلیس کاپیتول گفت: یک افسر پلیس کاپیتول ایالات متحده که به شورش های روز چهارشنبه در واشنگتن پاسخ داد ، چند روز پس از خشونت درگذشت. واشنگتن پست گزارش داد که دو مقام اجرای قانون می گویند لیبنگود 51 ساله در آخر هفته بر اثر خودکشی درگذشت.

اظهارات پلیس کاپیتول و اتحادیه آن علت مرگ لیبنگود را که از آوریل 2005 در این بخش بود و به بخش سنا منصوب شده بود ، مشخص نکرد.

گاس پاپاتاناسیو گفت: “ما از مرگ افسر لیبنگود لرزان شده ایم … هر افسر پلیس در پایتخت امنیت دیگران را مقدم بر ایمنی خود می داند ، و افسر لیبنگود نمونه ای از خدمات ایثارگرانه است که از ویژگی های برجسته USCP است. این یک روز غم انگیز است.” ، رئیس اتحادیه پلیس کاپیتول ، در بیانیه ای.

به گزارش واشنگتن پست ، دوستان لیبنگود را متواضع و محرمانه توصیف کردند و گفتند او عشقش به اتومبیل های مسابقه ای را با پدرش در میان می گذارد.

این اتفاق پس از آن رخ داد كه یك افسر پلیس كاپیتول به نام برایان دی. سیكنیك روز پنجشنبه بر اثر جراحات وارده در طی خشونت های موتر كاپیتول درگذشت.

در بیانیه ای آمده است که CNN گزارش داده است که سیکنیک هنگام درگیری فیزیکی با شورشیان زخمی شده و پس از بازگشت به دفتر کار خود سقوط کرده است.

صحنه های آشفته و خشونت آمیز روز چهارشنبه در کاپیتول به وقوع پیوست که طرفداران ترامپ در اعتراض به رای گیری کالج انتخابات به ساختمان حمله ور شدند و مجبور به محاصره و درگیری با پلیس شدند. در درگیری بعدی پنج نفر کشته شدند.

مقامات انتحاری می گویند ، افسر پلیس کاپیتول چند روز پس از شورش های واشنگتن درگذشت

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *