نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اعتبار خود را به ویرات برای اعتماد به نفس تیم بدهید ، قهرمان: Shastri newkerala.com # 11286

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: راوی شاستری ، مربی هند ، روز سه شنبه گفت که این سخت ترین تور تیم هند است که تاکنون انجام داده است ، و به دلیل اعتماد به نفس و شخصیتی که باعث شد هندی ها دومین سری متوالی خود را بدست آورند ، به ناو معمولی ویرات کولی اعتبار می بخشد استرالیا.
كولی پس از آنكه هند در اولین آزمایش در آدلاید برای حضور در تولد اولین فرزند خود متحمل ضرر تحقیرآمیزی شد ، به خانه بازگشت. او هند را به اولین پیروزی خود در استرالیا در 19-2018 رسانده بود.

سرمربی تیم هند پس از شکست هند در استرالیا در چهارمین و آخرین آزمایش سه آخر هفته گفت: “این سخت ترین تور تاکنون است. ما در کوید بازی می کنیم و با مصدومیت زیادی قرنطینه می شویم. بنابراین چیزی نزدیک به آن نیست و از آن فراتر نمی رود.” “گبا”.

“شما باید به ویرات کولی ادای احترام کنید. ممکن است او اینجا نباشد. او به خانه برگشته است. اما شخصیت و شخصیت او برای همه در این تیم وجود دارد که او را ببینند. برای آجینکیا راهی که او ما بدون انتخاب مانده بودیم ، وقتی آخرین آزمون شروع شد هیچکس در این تیم نبود ، هند آخرین بار استرالیا را در استرالیا شکست داد ، اما در این بازی آخر هیچ بولینگ از تور نبود ، مهم این بود که خودمان را حفظ کنیم ، ایمان برو. ”

شستری از کاپیتانی رهانه تمجید می کند.

“من فکر می کنم آجینکیا در حالی که آرام ، خویشتندار بود ، بسیار خوب عمل کرد. حمله به بولینگ که فقط سه مسابقه آزمایشی است آسان نیست؟ فکر می کنم این اعتماد به نفس باشد. شما مردم اعتقاد دارید که یک شب رخ داده است. نه یک شب آمد. این فرایندی 5-6 سال طول کشید. این بچه ها پنج یا شش سال است که با یکدیگر بازی می کنند. آنها تورهای سنگینی داشته اند ، ضررهایی نیز داشته اند. آنچه که آنها آموخته اند هرگز تسلیم نمی شوند. Shastri گفت: “احساس شکست خوردن یک چیز است. اما تسلیم نشدن در بازی ما نیست. و آنچه این تیم نشان داده است. و شما باید از Collie قدردانی کنید.”

شاستری گفت که پس از برنده شدن در نمایش اشک هایش اشک ریخته است.

“من احساساتی شدم. من شخصی نیستم که اشک در چشمانم باشد ، اما اشکهای من کاملاً واقعی است. غیرواقعی است. آنچه این بچه ها به نمایش گذاشتند به عنوان یکی از بهترین سریال های بازی شده در تاریخ ثبت خواهد شد. و وقتی به وضعیت کوید و تعدادی از مصدومیت ها نگاه می کنید و همه چیز را در نظر می گیرید و شکم خود را برای نبرد نشان می دهید پس از بیرون آمدن برای 36 سال ، این غیر قابل تصور است. “

شستری شرایط دشواری را که تیم باید قبل از سریال پشت سر بگذارد ، توصیف کرد.

“هنگامی که به شرایط ورود این تیم به استرالیا نگاه می کنید – به مدت چهار ماه ، هنگامی که بسیاری از ساکنان مترو حتی نمی توانند از آپارتمان های خود خارج شوند ، فرصت آموزش و آموزش را برای خود بگذارید. سپس به IPL بروید ؟؟. هیچ یک از پسران ضربه مناسبی از وسط دریافت نکردند. سپس برای آمدن به اینجا و بردن استرالیا به حیاط خانه خود ، دنیا می داند که چقدر دشوار است. سپس برای گذراندن این دوره های قرنطینه ، صدمات زیادی در طول تور داشته باشید “.

“حضور در اینجا برای 36 سال ، کمترین امتیاز در هند و سپس بازگشت از آنجا و بازی به عنوان یک قهرمان مطلق ، غیرواقعی است. هنوز پنی نیفتاده است. مدتی طول خواهد کشید. غیر واقعی غیر قابل تصور. فقط عالی و شخصیتی که پسران نشان دادند. “

اعتبار خود را به ویرات برای اعتماد به نفس تیم ، شخصیت: Shastri بدهید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *